İndirim İhtiyaç Yayıncılık ÖABT Fizik Konu Anlatımlı Modüler Set (2016)

İndirim İhtiyaç Yayıncılık ÖABT Fizik Konu Anlatımlı Modüler Set (2016)
%20
 • 9786053171928
 • 99.90 TL
 • 79.92 TL
 • 19.98 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

İhtiyaç Ailesi olarak yine yepyeni modüler seti mizle karşınızdayız. Sınava giden bu zorlu yolda Kuark en iyi arkadaşınız olacaktır.

Kuark kelime anlamı olarak temel parçacık olup maddeyi oluşturan en küçük yapıdır. Biz de bu anlamdan yola çıkarak setlerimizi Fizik biliminin bilinmeyenlerini ve yapı taşlarını bir araya geti rerek zengin ve akademik konu içeriğiyle, ilginizi çekecek sorularla, yepyeni ikonlarla donattık. Amacımız her zaman olduğu gibi fi zik bilimini sistemli, kapsamlı ve anlaşılır bir biçimde sizlere sunmaktır. Kuark sizlere yeni ufuklar açacak, öğretmenlik mesleğini icra ederken de yanınızdan ayrılmayacaktır.

Modüler seti mizde ünite ana başlıklarını dâhinin rotası, geçmiş yıllarda karşılaşılan sorulara ışık tutmak için performans göstergeleri, bilgilerinizi test edeceğiniz örnekler ve çözümleri, bilgi bakımından zengin ve ayrıntılı çözümleri içeren konu testleri yer almaktadır. Ayrıca size yol gösterecek daha birçok ikon sizleri beklemektedir. Modüler seti mize sahip olmanın ayrıcalığını tadın. Sınavı kazandırmak bizim ruhumuzda var.

 • 9786053171928
 • 1104 Sayfa
 • Komisyon
 • 19.50 x 27.50 cm
 • Kasım 2015
 • 1.Hamur Kağıt
 • Poşet Ambalaj


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 79.92 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 79.92 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...