Nasrettin Hoca
Keloğlan

İhtiyaç Yayıncılık KPSS Ortaöğretim Önlisans Modüler Soru Bankası Seti (2016)

İhtiyaç Yayıncılık KPSS Ortaöğretim Önlisans Modüler Soru Bankası Seti (2016)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Nirvana Soru Bankası Türkçe          256 Sayfa
Nirvana Soru Bankası Matematik     448 Sayfa
Nirvana Soru Bankası Tarih            240 Sayfa
Nirvana Soru Bankası Coğrafya       256 Sayfa
Nirvana Soru Bankası Vatandaşlık   144 Sayfa
Toplam 1344 Sayfa

Tamamı Çözümlü 3939 SoruTÜRKÇE
     Mesleginize ulasmanızda bir dönüm noktası olan KPSS’de basarılı olmanız için Ihtiyaç Yayıncılık olarak size NIRVANA’yı hazırladık.
     Türkçe, adayların sınavda zorlandıkları dersler arasındadır. Aynı zamanda Türkçe testi, adayların sınavda en çok zaman harcadıgı bölümdür. KPSS’de Türkçe bransında çıkan bazı sorular dogrudan bilgiye dayalıdır (Dil Bilgisi, Ses Bilgisi, Yazım Kuralları, Noktalama Isaretleri, Anlatım Bozuklukları). Bazı sorular ise dogru yorumlara (Sözcükte ve Sözde Anlam, Cümlede Anlam, Paragraf) dayalıdır. Nirvana size hem dogru yorum yapabilme hem de bilgilerinizi pekistirerek hafızanızda tutabilme yetenegi kazandıracak bir eserdir.
     “NIRVANA”yı geçmis yıllarda çıkan sorulardan hareketle hazırladık. Sorular, bilgilerinizi tazeleyecek ve eksiklerinizi giderecek sekilde, ayrıntılı olarak çözüldü. Gereken önemi göstererek ve dikkatinizi vererek çözeceginiz bu soru bankası sizin tüm ihtiyacınıza cevap verecektir.
     NIRVANA’yla amacınıza ulasmanız dilegiyle…

 

MATEMATİK
     Ön lisans ve ortaögretim konu anlatımlı kitabımızla uyumlu olarak “Nirvana Çözümlü Soru Bankası” isimli kitabımızı da hazırlamıs bulunuyoruz. Elinizdeki kitap üç ana bölümden olusmaktadır: matematik, geometri ve sayısal mantık. Her bölümde her konuyla ilgili özgün, geçerligi ve güvenirligi yüksek olan sorular yer alıyor. Her sorunun ayrıntılı çözümüne de yer verdik. Iki yılda bir yapılan bir sınava hazırlanıyorsunuz. Emeklerinize asla bosa çıkarmayacak; konu ögrenme, pekistirme ve gelistirme için en ideal kaynagı hazırlamaya çalıstık ve sizlerin begenisine sunduk. Her bölümde yeterince soru olup hedefi nize ulasmada sizlere yol gösterecek bir eser ortaya koymaya çalıstık.

 

TARİH
        KPSS ülkemizde yapılan sınavlar içinde önemli bir yere sahiptir. Mesleginize ulasmanızda bir dönüm noktası olan KPSS’de basarılı olmanız için Ihtiyaç Yayıncılık olarak size NIRVANA’yı hazırladık.Tarih bransı, adayların sınavda zorlandıkları dersler arasındadır. KPSS’de, tarih bransında çıkan bazı sorular dogrudan bilgiye dayalı oldugu, bazı sorularda ise dogru yorumlara ulasılamadıgı için hata yapılmaktadır. Bu durumu ortadan kaldırmanın en iyi yolu, bol bol soru çözmektir. Iste, sizlerin soru ihtiyacını karsılayacak yepyeni bir yayınla karsınızdayız. Daha önceki yıllarda çıkan sorulardan hareketle kitabımızı hazırladık. Sorular, bilgilerinizi tazeleyecek, eksiklerinizi giderecek sekilde, ayrıntılı olarak çözülmüstür. Sorulara gereken önemi ve dikkati vererek yogunlasmanız ve soruları sıkılmadan çözmeniz yararınıza olacaktır.

 

COĞRAFYA
     Bu çalısma hazırlanırken KPSS müfredatı tarandı. Türkiye’nin fiziki, beserî ve ekonomik cografyası ile ilgili konuların agırlıgı belirlendi. Soru dagılımları buna göre yapıldı.
     Bu çalısmada dogrudan bilgiye ve bilginin yorumuna dayalı sorulara yer verildi. Sorular ayrıntılı olarak yanıtlandı. Bu anlamda soruların yanıtları konu tekrarı niteligindedir.
     Konu anlatımlı kitabımız okunduktan sonra bu soruların çözülmesi, ögrenilenleri pekistirecektir.

 

VATANDAŞLIK
       Uzun sınav maratonunda konuları ögrenmek kadar akılda tutmak da önemlidir. Bunun için yapmanız gereken sınav formatına uygun sorular çözmektir. Vatandaslık soru bankası ile konuları en ince ayrıntısına kadar ögrenirken konu bütünlügü içinde eksiklerinizi tamamlayacaksınız. Sınav formatına uygun bir biçimde hazırlanan sorularla sınava en iyi sekilde hazırlanacaksınız.
     Kitap içerisinde yer alan “Nirvana” sorularla konunun önemli hususlarını, soru olarak sizlere yöneltilebilecegini göstermek amacıyla ön plana çıkardık.
     Içinde bulundugunuz bu zorlu maratonda hepinize basarılar dileriz.

  • 9786053171959
  • 1344 Sayfa
  • Komisyon
  • 19.50 x 27.50 cm
  • Ekim 2015
  • 1.Hamur Kağıt
  • Poşet Ambalaj


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...