Nehcül Belağa Küçük Boy - eş Şerih er Radi - Beyan Yayınları

Nehcül Belağa Küçük Boy - eş Şerih er Radi - Beyan Yayınları
%20
  • 9789754733907
  • 22.00 TL
  • 17.60 TL
  • 4.40 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Hz. Ali, Peygamberimizin amcası Ebû Tâlib'in çocuklarından biri olarak dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren Hz. Peygamberle birlikte olma ayrıcalığına sahip olan önemli bir kişiliktir. Hz. Peygamberin Ebû- Tâlib ailesiyle ilişkisi, diğer amcalarından farklıdır. Zira doğmadan babasını, altı yaşındayken annesini ve sekiz yaşındaykende hâmisi olan dedesini kaybeden Muhammed, bundan sonra evleninceye kadar hayatını Ebû Tâlib'in evinde geçirmiş- Ebû Tâlib'in hanımından özel bir ilgi görmüş- onu annesi kabul edecek kadar kendisine saygı duymuştur. Hz Peygamberin evlendikten sonra maddî durumu bozulan amcasına katkı sağlamak amacıyla Ali'yi evine alması ve onun bakımını üstlenmesi bu iyi ilişkilerin göstergesidir. Hz. Ali'nin, ahlak abidesi Hz. Peygamber'den azami derecede etkilendiği muhakkaktır. Zaten kitapta yer alan metinlere bakıldığında islâm'ın yücelttiği ve Hz. Peygamberin kişiliğinde yansıttığı ahlakî değerlerin onun düşüncesinde ve hayatında da canlı bir şekilde yaşadığını görürüz. Kuşku yok ki Hz. Peygamber, seçkin arkadaşlarının hepsinin hayatında köklü değişimler ve etkiler meydana getirmiştir- ancak çocukluğundan itibaren Hz. Peygamberin en yakınında bulunan ve islâm davetinin her aşamasını yakından takip etme imkânına sahip olan Hz. Ali'nin kişiliği ve duygu dünyası üzerinde meydana getirdiği etkiler çok daha farklı olmuştur.

  • 9789754733907
  • 400 Sayfa
  • eş Şerih er Radi
  • 14 x 21 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 17.60 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 17.60 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...