Hyb Yayıncılık / Kendini Geliştirme Kitapları Seti Kendinizi Tanıyın, Dilediğiniz Gibi Olun / Herkes Doğuştan Başarılıdır / Aşil Sendromu / Ne Hissettiğiniz Kendinize Bağlı / Atılganlık Hakkınızı Kullanın 5 Kitap Takım / Gary D.

.
Hyb Yayıncılık / Kendini Geliştirme Kitapları Seti Kendinizi Tanıyın, Dilediğiniz Gibi Olun / Herkes Doğuştan Başarılıdır / Aşil Sendromu / Ne Hissettiğiniz Kendinize Bağlı / Atılganlık Hakkınızı K...
Facebook'ta Paylaş

9753000367
[Satış Dışı]
.
 
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Hyb Yayıncılık / Kendini Geliştirme Kitapları Seti Kendinizi Tanıyın, Dilediğiniz Gibi Olun / Herkes Doğuştan Başarılıdır / Aşil Sendromu / Ne Hissettiğiniz Kendinize Bağlı / Atılganlık Hakkınızı K...

 

Birbirine bağlı on adımda, Kendinizi Tanıyın, Dilediğiniz Gibi Olun, yazarın 20 yıldır sürdürdüğü danışmanlığın meyvesi ve kişisel gelişim yolunda aydınlanmak isteyenler için bir umut ışığıdır.

Bu kitap

- size değişme gücü verecek

- sizi suçluluktan kurtaracak

- yaşamanızın idaresini elinize almanızı sağlayacak

- başkalarının örneklerinden ders almanızı sağlayacak

(Arka Kapak'tan) Kendinizi Tanıyın, Dilediğiniz Gibi Olun"Herkes Doğuştan Başarılıdır" adlı kitapta şu soruların yanıtlarını bulacaksınız:

- Kendinizi nasıl tanıyacak, anlayacak ve kabul edeceksiniz?

- Evrensel kuralları kendi yararınıza nasıl kullanacaksınız?

- Sevgi gücünüzü nasıl geliştirecek ve bu gücü nasıl kullanacaksınız?

- Gerçek amacınızın ne olduğunu nasıl anlayacaksınız?

- Karşınıza çıkan güçlükleri kendi çıkarınız için nasıl dizginleyeceksiniz?

(Arka Kapak'tan) Herkes Doğuştan BaşarılıdırEğer bu sorulara yanıtınız evetse, giderek yaygınlaşan bir rahatsızlık -'Aşil Sendromu' adlı verilen bir kendine güven krizi-yaşıyor olabilirsiniz. Çoğumuz, gerçek anlamda başardıklarımızla, yapabileceğimizi düşündüğümüz şeyler arasındaki fark nedeniyle bu sendromdan bir ölçüde etkileniriz. Ne var ki adı geçen rahatsızlık kimi insanlarda şiddetli endişe ve sıkıntı yaratarak, onları psikolojik olarak sakatlayabilir.Aşil Sendromu, bu durum için yazılmış, açık ve anlayışlı öneriler ve yazarın geniş klinik deneyimine dayanan olgu çalışmalarıyla zenginleştirilmiş, profesyonel onay almış bir kılavuzdur. Kitap, bu sendromu yaşayanlar ve ailelerinin yanı sıra, danışmanlar ve psikoterapistler için de vazgeçilmez bir kaynaktır.

(Arka Kapak'tan) < b>Aşil SendromuDuygularınızı sınırlamalardan ("Ben bir kurbanım") kurtarıp değerli beceriler ("Başaçıkabilirim!") haline getirin. Ne hissetmek istediğinize karar verebilirsiniz!

Bu kitaptaki kendini geliştirme yardım çantası size öfke, endişe, depresyon, suçluluk ve stres ile başaçıkma konusunda yol gösterecek. Duygularınızın ne olduğunu anlamanıza ve onları nasıl denetim altına alabileceğinize yardım edecek pratik bilgiler ve izlenebilecek yollar bulacaksınız.Bu kitapta, Kendini Değerlendirme ve Kendini Tanıma Alıştırmaları, tablolar ve "gerçek hayat"tan alınan örnekler bulacaksınız. Her bölümün sonundaki, duygularınızı kabullenme, yeni amaçlar, inançlar ve duygular seçme ve yeni seçimlerinizi uygulama konusundaki özet bölüm size yol gösterecek.

(Arka Kapak'tan) Ne Hissettiğiniz Kendinize BağlıEşit ilişkiler devrimini başlatan ve bir milyon satan kitabın tamamen yeni yedinci baskısı. Uzman psikologların birinci tercihi olan "Atılganlık Hakkınızı Kullanın", basılmış en eksiksiz, pratik ve yetkin atılganlık kitabıdır.

(Arka Kapak'tan) Atılganlık Hakkınızı Kullanın 

9753000367
1042
Gary D. McKay
16.0x24.0
1999
1. Hamur
Ciltsiz

 

TOPTAN ALIMLAR İÇİN TALEBİNİZİ BURADAN İLETEBİLİRSİNİZ
  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve +4TL Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


 

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.


Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.


Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.


Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55


Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

 


FacebookTwitter

Yükleniyor...