((%50 İndirimliAl)) Güvender YGS Türkçe Konu Anlatımlı

((%50 İndirimliAl)) Güvender YGS Türkçe Konu Anlatımlı
%50
  • *****  |  Yorum Yap
  • 9789755894362
  • 43.50 TL
  • 21.75 TL
  • 21.75 TL (%50 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Yeni sınav sistemi YGS ve LYS olmak üzere iki aşamalı oldu. Hem YGS hem de LYS’de Türkçe soruları yer almaktadır. Bu sorular Türkçeyi kullanma gücünü, doğru yazma ve anlamayı, okuduğunu yorumlamayı, dil bilgisinin temel konu ve kavramları ile ilgili bilgi düzeyini ölçücü niteliktedir

YGS'de veya LYS’de çıkan Türkçe sorularını doğru cevaplamak için yukarıda sözü edilen konularda öğrencilerimizin yeterli donanıma sahip olması gerekir.

Güvender Yayınları sizin bu ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak elinizdeki kitabı hazırladı.

Kitapta yeni müfredata uygun ayrıntılı konu anlatımı bulunmaktadır. Ancak konuları anlatırken gereksiz ve kafa karıştıracak ayrıntılara girmekten kaçınılmıştır.

Kitapta konuların püf noktaları yer almaktadır. Konular çözümlü örnek sorularla somutlanmıştır. Bu bağlamda kimi çıkmış sorulara da yer verilmiştir. Kitapta bolca konu testi bulunmaktadır. Böylece bu konu testleriyle konuların iyice özümsen-mesi amaçlanmıştır.

Kitabın sonunda öğrenilen konuları değerlendirme amaçlı genel tekrar testleri bulunmaktadır.

Yazar: ayten oral
Ekleme Tarihi: 08.12.2013, 21:17:48

*****

2014 mü

Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 21.75 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 21.75 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...