((%50 İndirimliAl)) Güvender YGS Tarih Konu Anlatımlı

((%50 İndirimliAl)) Güvender YGS Tarih Konu Anlatımlı
%50
  • 9789755895956
  • 40.50 TL
  • 20.25 TL
  • 20.25 TL (%50 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

YGS’de çıkacak tarih soruları temel bilgileri kullanabilme, olaylar arasında bağlantılar kurabilme, olayları yorumlayabilirle, kavramlarla düşünebilme yeteneğini ölçmeyi hedeflemektedir. Tarih dersine çalışırken bu durum dikkate alınmalı, bu doğrultuda bir çalışma stratejisi izlenerek temel bilgilerin ve tarihî kavramların öğrenilip bunların yorumlanması üzerinde durulmalıdır.

Bu konularda sizlere yardımcı olmak için hazırladığımız YGS Güvender Tarih Kitabı’nda,

Tarihle ilgili temel bilgileri özlü bir şekilde anlattık.

Olaylar arasındaki bağlantıları vurgulayıp, tarihî gelişmeleri yorumladık.

Önemli kavramları dikkatinizi çekecek şekilde konulara uygun yerlerde verdik.

-Birçok yerde haritalar, resimler, tablolar ve şemalar kullandık.

Dikkatinizi çekecek tarihî anekdotlara yer verdik.

-Her konunun sonuna öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda kendinizi deneyebilmenize yardımcı olacak konu kavrama testleri ekledik.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 20.25 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 20.25 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...