Kahramanlar Dizisi
Biyografi Serisi

Güvender Yayınları 8. Sınıf 30X23 Türkçe Denemeri

Güvender Yayınları 8. Sınıf 30X23 Türkçe Denemeri
%50
 • *****  |  Yorum Yap
 • 9789755895574
 • 11.00 TL
 • 5.50 TL
 • 5.50 TL (%50 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Sevgili Öğrenciler,

Güvender Yayınları kendisine güvenenleri hiç yanıltmadı.

Sınav sisteminde ne zaman ve nasıl bir değişiklik' olursa olsun Güvender Yayınları en hızlı ve en doğru adımlarla kendisini yeniledi.

SBS sistemi kendi içinde sürekli olarak değişiyor. Son değişiklikle SBS'nin önemi daha da arttı.

İyi bir okula girip yetenekleriniz doğrultusunda kaliteli bir eğitim almanın yolu SBS’den geçmektedir Dolayısıyla öğrencilerimizin kendilerini SBS'ye en iyi şekilde hazırlamaları için nitelikli ve kaliteli dokümanlara ihtiyaçları vardır.

Güvender Yayınları sizin bu ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak elinizdeki SBS 30 x 23 Türkçe Deneme Kitabı’nı hazırladı.

Kitapta yeni müfredata uygun 30 adet Türkçe denemesi bulunmaktadır. Bu denemeler yeni sınav sistemine uygundur. Öğrencilerimizi SBS’ye en iyi şekilde hazırlayacak niteliktedir.

Bu denemeleri çözerken öğrencilerimiz kendilerine süre vermelidir. Her bir denemeyi bir oturuşta çözmelidir Deneme bitmeden cevap anahtarı kontrolü yapmamalıdır. Deneme bitince bir değerlendirme yapmalıdır. Çözemediği veya yanlış çözdüğü soruları bir bilene mutlaka sormalıdır.

Bu denemeler sayesinde sınav heyecanını da kontrol altına almayı öğrenecek, gerçek sınavda daha iyi performans gösterebilmenin alt yapısını kazanacaksınız.

Sizleri sınava en iyi şekilde hazırlamayı görev bilen yazar kadromuz sınavda hepinize başarılar diler.

 • 9789755895574
 • 160 Sayfa
 • Komisyon
 • 195 x 275 mm
 • 1. Hamur Kâğıt
 • Karton Kapak
Yazar: ferda
Ekleme Tarihi: 07.05.2012, 14:06:26

*****

çok güzell
Yazar: ferda
Ekleme Tarihi: 07.05.2012, 14:03:55

*****

çok güzel

Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 5.50 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 5.50 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...