Kahramanlar Dizisi
Biyografi Serisi

Güvender Yayınları 8. Sınıf 30X20 Fen ve Teknoloji Denemeleri

Güvender Yayınları 8. Sınıf 30X20 Fen ve Teknoloji Denemeleri
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Sevgili Öğrenciler,

Güvender Yayınları olarak; hem Fen ve Teknoloji konularındaki yeterliliğinizi ölçmenize yardımcı olacak, hem de SBS ye Hazırlık yolunda size destek sağlayacak bir yayın hazırladık.

İyi bir okul kazanıp, yetenekleriniz doğrultusunda kaliteli bir eğitim almanın yolu SBS den geçmektedir. Dolayısıyla, kendinizi SBS ye en iyi şekilde hazırlamanız için, nitelikli ve kaliteli dokümanlara ihtiyacınız vardır.

Güvender Yayınları olarak, sizin bu ihtiyacınızı göz önünde bulundurduk ve elinizdeki 30 x 20 Fen ve Teknoloji Denemeleri Kitabı nı hazırladık.

Kitapta yeni müfredata ve yeni sınav sistemine uygun 30 adet Fen ve Teknoloji deneme sınavı bulunmaktadır. Bu sınavlar, sizleri SBS'ye en iyi şekilde hazırlayacak niteliktedir.

30 x 20 Fen ve Teknoloji Denemeleri Kitabı’ndaki sınavları çözerek; hem SBS için gerçek anlamda bir antrenman yapmış, hem de kavrama yeteneğinizi ölçen sorularla, 8. sınıf Fen ve Teknoloji ünitelerini parça parça tekrar etmiş olacaksınız.

Bu tekrarı yıl içerisine yayabilmeniz açısından, denemeler ünite sırasına göre işlenen konular dikkate alınarak hazırlanmıştır. Yani deneme numarası ilerledikçe, işlenen yeni konu parçaları da eklenerek içerik giderek artırılmıştır. Bu nedenle, kitaptan daha iyi faydalanabilmeniz için, denemeleri numara sırasıyla takip etmeli ve işlemediğiniz konuların olduğu denemeleri sonraya bırakmalısınz.

Bu denemelerin her birisini, gerçek sınavdaki kadar süre (27-28 dakika] ayırarak tek oturumda çözmelisiniz. Sınav bitmeden cevap anahtarı kontrolü yapmamalısınız. Deneme bitince bir değerlendirme yaparak, çözemediğiniz veya yanlış çözdüğünüz soruları bir bilene mutlaka sormalısınız.

Bu denemeler sayesinde; sınav heyecanınızı da kontrol altına almayı öğrenecek, gerçek sınavda daha iyi performans gösterebilmenin alt yapısını kazanacaksınız.

Sizleri sınavlara en iyi şekilde hazırlamayı görev bilen bir yayın ekibi olarak, öğrenim hayatınızda ve gireceğiniz sınavlarda başarılar dileriz.

  • 9789755895628
  • 160 Sayfa
  • Komisyon
  • 195 x 275 mm
  • 1. Hamur Kâğıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...