Güvender LYS Felsefe Grubu Konu Anlatımlı

Güvender LYS Felsefe Grubu Konu Anlatımlı
%50
  • 9789755894225
  • 30.50 TL
  • 15.25 TL
  • 15.25 TL (%50 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 14.79 TL 14.49 TL 14.03 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Artık üniversiteye girişte YGS ve LYS sınavları yapılmaktadır. Bu kitap, LYS sınav içeriğine sahiptir LYS’deki 'Felsefe Grubu” derslerinden Psikoloji, Sosyoloji ve Mantık sorularına karşılık gelmekte ve SÖZEL ALAN'dan hazırlanan adaylara hitap etmektedir SÖZEL ALAN'dan hazırlanan öğrencilerin doğrudan ilgili oldukları psikoloji, sosyoloji ve mantık dersleri bu kitapta bütün kapsamıyla verilmektedir

Kitapta konuların anlatımına ve hemen arkasında konu testlerine yer verilmiştir Konu anlatımında önemli görülen yerler dikkat çekecek biçimde sunulmuştur. Böylece kitabın kolay okunabilir olması da sağlanmıştır. Ayrıca konu anlatımı içinde, konuyla bağlantılı olarak geçmiş yıllarda sorulan sınav soru ve çözümleri yer almaktadır.

Kitabın, anlatım, üslûp ve soru niteliği bakımından takdir toplayacağına inancımız tamdır. Bu kitaptan, LYS’yi kazanarak istediğiniz üniversite ve bölüme yerleşmede yararlanmanızı temenni ediyoruz. Bu temennimiz, başarınızla kıvanca dönüşecektir


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 15.25 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 15.25 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...