Güvender 11.Sınıf Fizik Konu Anlatımlı

Güvender 11.Sınıf Fizik Konu Anlatımlı
%50
  • 9789755899787
  • 37.00 TL
  • 18.50 TL
  • 18.50 TL (%50 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri
Fiyat 17.02 TL 15.73 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Yenilenen eğitim sistemimizle birlikte Fizik dersinin konuları, yaşam temelli eğitim modeline göre değiştirildi. Yaparak ve yaşayarak öğrenme, öğrendiklerini uygulayabilme, teknolojiden yararlanabilme bu modelin getirdiği yeniliklerdendir.

Tuğlaların üst üste konulmasına benzer bir model olan sarmal yapı, bilgilerin de düzenli ve yerli yerinde verilmesini ve bu bilgilerin belirli bir amaç doğrultusunda kullanılmasını gerektirir.

Bahsi geçen sarmal yapı gereği 11. sınıfta Fizik dersinin ağırlığı iyice hissedilmeye başlanacaktır. Bu sınıftaki konular, yeni anlayışa uygun olarak seçilmiştir. Seçilen konular, yaşadığımız bilim ve teknoloji çağının gerektirdiği konulardan oluşmaktadır. Farkında olmasak bile günlük hayatta karşılaştığımız olaylara fiziksel bakış açısı getirilerek, düşünmemiz, dersler çıkarmamız bizden istenmektedir.

Elinizdeki 11. Sınıf konu anlatımlı yeni Fizik kitabı, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının Orta öğretim Fizik dersi programına uygun olarak hazırlanmıştır.

Kitap hazırlanırken tüm kazanımlar dikkate alınmıştır. Bu kitap sınava hazırlık ve okula yardımcı ders kitabıdır. Lise müfredatına yeni eklenen konular vardır. Basınç ve sıvıların kaldırma kuvveti ilköğretimde olmakla birlikte lise müfredatına ilk defa konulmuştur. Yine astronomi (yıldızlardan yıldızsılaraJ ilk defa konulan ünitedir. Ayrıca atomun yapısında Schrödinger denkleminin yorumu, Heisenberg belirsizlik ilkesi, elektron kabukları yeni eklenen kısımlardır. Mekanikte ise açısal mo-mentum, dalgalarda ise ses dalgaları müfredata bu boyutta ilk defa girmiş bulunmaktadır.

Kitaptaki her bir konu özgün olarak anlatılmıştır. Ara örneklerin yanı sıra, alıştırmalar, etkinlikler, ödev soruları, kavrama testleri, ünite tarama testleri ve yazılıya hazırlık sorularının yanında resimler, tablolar ve grafiklerle, kendine özgü sayfa dizaynı ile zenginleştirilmiştir. Başta örnek soru çözümleri olmak üzere, çözümlü sorular ile birlikte test soruları yeni anlayışa uygun olarak hazırlanmıştır.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 18.50 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 18.50 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...