GiTa Yayınları - İkinci Ergenekon - Osman Coşkun

GiTa Yayınları - İkinci Ergenekon - Osman Coşkun
%27
  • 9759788915136
  • 15.00 TL
  • 10.90 TL
  • 4.10 TL (%27 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

GiTa Yayınları - İkinci Ergenekon - Osman Coşkun

Kayseri Develi doğumlu...

Vefa Lisesi Mülkiye Kaymakamlık Milletvekilliği ve Belediye Başkanlığı...

66 yıl...

Dolu dolu yaşanmış bir ömür...

Kurtuluş Savaşı...

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu...

Cumhuriyetimizin ilk yılları...

Savaşın acımasızlığı...

İnsanlığın iflas ettiği anlar...

Ve yaşananların birinci ağızdan bin dokuz yüz ellili yıllarda kaleme alınmış hali.

''Aman Allahım İnsanoğullarını bu müthiş cinayetlerin işlenmesine peygamberlerinle mukaddes kitaplarınla sen mi sürüklüyor ve özendiriyorsun ...Meşrutiyetin ilanından sonra bazı Hiristiyanlar çocuklarını Türk okullarında okutmaya başlamışlardı.Onlarla ne çabuk ve ne güzel anlaşmış ve kaynaşmışlardı.Dertlerini sevinçlerini paylaşıyorlardı.Ölen bir Ermeni arkadaşlarının tabutunun arkasından hüzünlü gözyaşı döktüklerini günlerce anılarını hatırlıyarak yasını tuttuklarını hatırladı.neydi bu güzel ve insanca duyguları nefrete ve düşmanlığa dönüştüren nedenler Kimdi bütün bu yüce duyguları ortdan kaldıranlar Din adamları mı Taçlı hükümdarlar mı Büyük sermayedarlar mı Macera peşinde koşan ırkçı ve milliyetçiler mi Vatan millet birliği refah beraberliği iddiasında bulunan sosyalistler mi Hala en kısa zamanda en çok adam öldürebilen bir kimse Zafer kazanmış komutan milli kahraman kabul ediliyor.Müthiş ölüm makineleri icat edenler de dahi sayılıyor.Sonra da tabii ömrünü tamamlamış ihtiyar bir hastayı yaşatmak yaralı bir hayvanı kurtarmak için emekler harcanıyor fedakarlıklara katlanılıyor.İnsan ruhundaki bu çelişki nedir Allahım ..''


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 10.90 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 10.90 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...