Gençlerin ve Çocukların Gönlündeki sevgili Hz.Muhammed Aleyhisselam - Hüseyin Algül - Işık Yayınları

Gençlerin ve Çocukların Gönlündeki sevgili Hz.Muhammed Aleyhisselam - Hüseyin Algül - Işık Yayınları
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Gençlerin ve Çocukların Gönlündeki sevgili Hz.Muhammed Aleyhisselam - Hüseyin Algül - Işık Yayınları
Kur'an ı Kerim Efendimiz Hazretlerinin en güzel ahlakla donatıldığını söylüyor ve O'nun bu güzel ahlakını bize örnek gösteriyor.Allah'ın rızasına erişebilmek ve ahirette mutluluğu yakalayabilmek için O'nun ahlakını örnek almalı tutum ve davranışlarımızı örneğimiz olan Efendimiz Hazretlerine göre şekillendirmek için duyarlı davranmalı O'nun insana güzellik ve mutluluk getiren örnek ahlakının günümüzdeki temsilcileri olmalıyız.Bu gerçekler ışığında elinizdeki kitapta önce Sevgili Peygamberimiz'in hayat hikayesi sade bir dille anlatılıyor. Ardından O'nun çocuklara ve gençlere olan sevgi ve ilgisi asr ı saadette yaşanmış örneklerle ifade ediliyor. Bu kitabı okuduğunuzda çocukları ve gençleri çok seven şefkat ve merhametle yaklaşan sorunlarıyla ilgilenen onları eğiten öğreten ve geleceğe donanımlı bir şekilde hazırlanmaları için çaba gösteren Peygamberimiz' sev giniz hayranlığınız ve bağlılığınız pekişecek.

Gençlerin ve Çocukların Gönlündeki sevgili Hz.Muhammed Aleyhisselam
Işık Yayınları
Hüseyin Algül
9789752784154
2011 / 1.Baskı
166 Sayfa
2.Hamur Kağıt
14 X 20 X 1 cm


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...