((UcuzKitapAl)) Genç Wertherin Acıları Ciltsiz - Goethe - İş Bankası Kültür Yayınları

((UcuzKitapAl)) Genç Wertherin Acıları Ciltsiz - Goethe - İş Bankası Kültür Yayınları
%37
  • 9786053603511
  • 10.00 TL
  • 6.30 TL
  • 3.70 TL (%37 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Johann Wolfgangvon Goethe (1749-1832):Alman edebiyatının dünyaca ünlü, en önemliyazarlarındandır. Hukuk eğitimi alan ve resimsanatına da ilgi duyan Goethe, doğa bilimleriyle deuğraşmış, araştırmalar yapmış, yazılar yazmıştır.Dünya görüşünü ve sanat anlayışını aktardığı Şiir veHakikat en dikkati çekici eserlerinden biridir. AyrıcaRoma Ağıtları, Faust ve pek çok eseri yayımlandığıdönemde büyük ilgi görmüş, yazarın yüzyıllar sürenedebi ününü pekiştirmiştir. 1774 yılında yazdığıGenç Werther'in Acıları daha önce şiirleri ve oyunlarıyayımlanan Goethe'nin ilk romanıdır. Eser büyük birilgiyle karşılanmış ve 25 yaşındaki yazara kısa süredebütün Avrupa'da ün kazandırmıştır.Mahmure Kahraman (1956): Lise eğitimini Trabzon'datamamladıktan sonra, iki yıl Münih'te yaşadı ve Goethe Enstitüsü'ne devam etti. 1983 yılında Ankara Üniversitesi DTCF Alman Dili ve Edebiyatı bölümünübitirdi. Yüksek lisans eğitimini 1986'da, doktoraeğitimini 1992 yılında tamamladı. Ege Üniversitesİ'ndeAlmanca okutmanı olarak çalıştı. J. P. Eckermann,F. Nietzsche ve J.W. Goethe'den çeviriler yaptı.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 6.30 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 6.30 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...