Fıkhi İhtilafların Sebepleri - Mehmet Hulusi Ünye Cemal Bedevi - Ravza Yayınları

Fıkhi İhtilafların Sebepleri - Mehmet Hulusi Ünye Cemal Bedevi - Ravza Yayınları
%20
  • 9789782419704
  • 9.72 TL
  • 7.78 TL
  • 1.94 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

IFADELERINIZE SUNULAN BU KITAP IKI RISALENIN BIR ARAYA GELMESIYLE MEYDANA GELMIŞ BIR ÇALİŞMADİR. KITABİ OLUŞTURAN RISALELERDEN BIRINCISI, BILHASSA FİKHI MEZHEPLERIN OLUŞMASİNDA ETKILI OLAN SEBEPLERI IRDELEMEKTEDIR. BILINDIĞI GIBI ISLAMI HÜKÜMLER KUR’AN VE SÜNNET’IN ANLAŞİLMASİNDA TAKIP EDILEN METOTLAR VE NASLARİN ANLAŞİLMASİNDAKI FARKLİ TUTULARDAN KAYNAKLANMİŞTİR. NASLAR TEMELDE BIR OLDUĞU HALDE BU METOD VE ANLAYİŞ FARKLİLİKLARİ SEBEBIYLEAYNİ KONUDA BIR ÇOK NETCENIN ORTAYA ÇİKMASİ KAÇİNLMAZ OLMUŞTUR.

  • 9789782419704
  • 96 Sayfa
  • Mehmet Hulusi Ünye Cemal Bedevi
  • 13.50 x 21.00 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak
1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 7.78 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 7.78 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...