Eski Düzen Adına - Fatma Sel Turhan - Küre Yayınları (Bilsan)

Eski Düzen Adına - Fatma Sel Turhan - Küre Yayınları (Bilsan)
%15
 • 9786055383312
 • 26.00 TL
 • 22.10 TL
 • 3.90 TL (%15 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
OSMANLI DEVLETİ'NİN MERKEZİLEŞME ÇABALARI VE TAKİP ETTİĞİ REFORM POLİTİKALARI GENİŞ OSMANLI COĞRAFYASINDA FARKLI TEPKİLERE NEDEN OLDU. YENİÇERİLİĞİN KALDIRILMASI, TOPRAK SİSTEMİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER, ASKERLİK UYGULAMALARINDA FARKLILIKLAR VE MAHALLİ İDARELERDEKİ YENİ UYGULAMALAR TOPLUM TARAFINDAN KOLAYCA BENİMSENMEDİ. BÖYLE BİR ORTAMDA BOSNA'DA ART ARDA ÇIKAN İSYANLAR, HER NE KADAR MOTİVASYONLARI FARKLİ OLSA DA HALKIN İSYANA GÖSTERDİĞİ TEVECCÜH DOLAYISIYLA ÖZEL BİR İLGİYİ HAK EDİYOR FATMA SEL TURHAN, ELİNİZDEKİ ESERDE, BİR SINIR BÖLGESİ OLAN BOSNA'DAKİ BU İSYANLAR DİZİSİNİ KAPSAMLI BİR ŞEKİLDE İNCELİYOR, BÖLGEDE HALKI MERKEZİ HÜKÜMETE KARŞI İSYANA TEŞVİK EDEN NEDENLERİN VE YAŞANAN KARGAŞA ORTAMININ İZİNİ SÜRÜYOR VE BUNUN SİYASAL, SOSYAL VE EKONOMİK HAYATA YAPTIĞI ETKİYİ DEĞERLENDİRİYOR. ÖTE YANDAN DEVLETİN İSYANA YAKLAŞIMINI VE İSYANI BASTIRMA METOTLARINI TAHLİL EDİYOR.
 • Products5
 • 9786055383312
 • 392 sayfa
 • Fatma Sel Turhan
 • 14 X 22 X 2 cm
 • 2013 1.Baskı
 • 2.Hamur kağıt
 • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 22.10 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 22.10 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...