Esen YGS-LYS Dil ve Anlatım - Türk Edebiyatı Soru Bankası

Esen YGS-LYS Dil ve Anlatım - Türk Edebiyatı Soru Bankası
%31
  • 9789944777780
  • 54.00 TL
  • 37.26 TL
  • 16.74 TL (%31 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 36.14 TL 35.40 TL 34.28 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Elinizdeki kitap, açıklamaya çalıştığımız bu değişiklikler göz önünde bulundurularak hazırlandı. Kitabımızın değişen ders programına hem kapsam hem nitelik bakımından uygun sorulardan oluşması için özen gösterdik. Siz-lerin farklı düzeylerdeki ihtiyaçlarınızı da dikkate alarak, konunun kavranmasına, kavramların pekiştirilmesine yönelik soruların yanı sıra temel bilgi ve kavramları kullanabilme, yorum yapabilme becerilerinizi ölçüp geliştirmenizi amaçlayan sorulara da yer verdik; bu arada, karşılaşabileceğiniz yeni soru tiplerine örnek sorular oluşturmayı da ihmal etmedik.

Kitabımızdan en verimli biçimde yararlanabilmeniz amacıyla sizlere bazı önerilerimiz olacak. Soruları çözer-ken tek amacınız doğru seçeneği bulmak olmamalı. Birçok öğrencinin yaptığı gibi, soruyu okur okumaz cevabına bakmak hatasına düşmemelisiniz. (Yeri gelmişken, cevap anahtarlarını bu nedenle test sonlarına koymadığımızı belirtelim.) Soruyu doğru cevap dışındaki seçenekleriyle beraber değerlendirmeyi öğrenmelisiniz. Soru köklerini dikkatli okumayı, metne dayalı sorularda metni iyice kavramadan seçeneklere geçmemeyi alışkanlığa dönüştürmelisi-niz. Yanlış çözdüğünüz sorular üzerinde yeniden düşünmeli, nerede hata yaptığınızı veya bilgi eksiğinizin ne olduğunu anlamaya çalışmalı, bir bakıma önce sorunu teşhis edip sonra tedaviye geçmelisiniz ve anlayamadığınız soruları muhakkak birbirinize, öğretmenlerinize sormalısınız.

  • 9789944777780
  • 624 sayfa
  • Polat İnal - Fahri Dilekcan
  • 19.5 x 27.5 cm
  • 1. Hamur Kağıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 37.26 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 37.26 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...