Esen YGS Felsefe Soru Bankası

Esen YGS Felsefe Soru Bankası
  • 9786055559083
  • Stokta Yok
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 18.41 TL 18.03 TL 17.46 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

İki kurbağa dolaşırken kendilerini krema dolu bir kabın içerisinde bulurlar. Kremanın içine batan kurbağalar can havli ile çırpınmaya başlarlar. Fakat nafile çırpındıkça batarlar kremaya. İçlerinden biri artık kurtulamayacağı düşüncesi ile kendini bırakır ve krema içinde boğulur. Diğeri ise pes etmez ve son nefesine kadar çırpınmaya devam eder. Kararlıdır. Çırpınır, çırpınır, çırpınır... Ve sonunda bir şey fark eder, kabın içindeki krema gittikçe sertleşmektedir. Çırpınmaya devam eder ve sonunda sertleşen kremanın üzerine çıkıp dışarı sıçrayarak kurtulur. Hayatta kazananlar asla vazgeçmeyenlerdir. Başarmamız gereken işi pes etmeden sonuna kadar mücadele ederek sonuçlandırmalıyız...
Değerli Öğrenciler,

“Millî Eğitim”in yeni müfredatına göre hazırlanan bu kitabın yazılış amacı, öğrencilerin “Üniversite Giriş Sınavı”nın birinci bölümü YGS'de başarılı olmasını sağlamaktır. Bu amaçla üniversite sınavında olduğu gibi tüm soruların paragraf sorularından oluşmasına dikkat edilmiş, sorularda çelişkiye yer vermeyen bir üslup tercih edilmiştir.

Özellikle felsefede soruların çözümü sırasında metinlerin dikkatle okunması, soru kökünün iyi şekilde anlaşılması ve gerekirse seçeneklerinde göz önüne alınması sorunun çözümünü kolaylaştıracaktır. Felsefenin kişiye kazandırdığı yorum gücü, akıl yürütme becerisi ve farklı olanı görebilme yetisi sorularda ölçülmeye çalışılmıştır.

Kitabın hazırlanması sürecinde bize destek olan Esen Yayınları’nın Değerli Eğitim Koordinatörleri Sayın Nevzat Asma ve Sayın Halit Bıyık’a teşekkür ediyoruz. Sabırlı ve titiz çalışmaları nedeniyle Esen dizgi servisinden Neşe Çakmak'a candan teşekkürler...

 

Ürün Katetorisi

Esen Yayınları
Hazırlık Kitapları
Üniversite Sınavlarına Hazırlık

Ürün Özellikleri

9786055559083
240 sayfa
Alpay KOZAN - Muhittin KORUCU
195 x 275 mm
Ankara
1.Hamur kâğıt
Karton Kapak

Ürün Ayrıntıları

YGS Kitapları
Soru Bankası
Felsefe Grubu


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...