Esen YGS Coğrafya Soru Bankası

Esen YGS Coğrafya Soru Bankası
%31
 • *****  |  Yorum Yap
 • 9789944777704
 • 39.50 TL
 • 27.25 TL
 • 12.25 TL (%31 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 26.43 TL 25.89 TL 25.07 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Kitap Kapağı Güncellenmiştir. İçerikte herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır.

Değerli öğretmen arkadaşlar, sevgili öğrenciler Esen Yayınları güçlü kadrosuyla ve çıkardığı güzel kitaplarla sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyümekte ve eğitim sistemimize ışık tutmaktadır.

Bu kitap yeni sınav sistemine göre YGS’de eşit ağırlık ve sözel, sayısal ve dil öğrencilerinin coğrafya dersinde başarılı olmaları için hazırlanmıştır. Kitap lisedeki konuları da kapsadığından aynı zamanda okula yardımcı bir kitaptır.

Kitapta; Doğal Sistemler, Beşeri Sistemler, Mekânsal Bir Sentez: Türkiye, Küresel Ortam Bölgeler ve Ülkeler, Çevre ve Toplum öğrenme alanları Milli Eğitim Bakanlığı kaynakları doğrultusunda küçük bölümlere ayrılarak verilmiştir.

Testlere başlamadan önce bazı soruların haritalarla bağlantısının olduğu unutulmadan harita çalışması da yapılmalıdır. Dünya, kıtalar okyanuslar, denizler, bazı ülkeler, Türkiye’nin illeri, madenleri, enerji kaynakları gibi özellikleri önceden çalışmak sizi daha başarılı kılacaktır. Kitabınızın arka sayfasında koyulan haritalarda bu özelliklerden bazılarını bulabilirsiniz. Coğrafya dersinde başarılı olmak için atlaslara da ihtiyacınızın olduğu unutulmamalıdır.

Testlerde yer alan rehber sorularda konu ile ilgili gelebilecek soru tarzları yer almakta ve sonrada testler bulunmaktadır. Bunda amaç konuyu daha iyi pekiştirmektir. Kitapta yer alan testlerdeki sorular kazanımlara uygun olarak kolay, orta ve zor şeklinde karma olup bütün öğrenci düzeylerine hitap etmektedir.

 • 9789944777704
 • 394 sayfa
 • Cumhur Abay
 • 19.5 x 27.5 cm
 • Ağustos 2017
 • 1. Hamur Kağıt
 • Karton Kapak
Yazar:
Ekleme Tarihi: 09.10.2009, 14:03:28

*****


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 27.25 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 27.25 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...