Esen Liseler İçin Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Konu Anlatımlı

Esen Liseler İçin Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Konu Anlatımlı
%35
  • *****  |  Yorum Yap
  • 9789944777636
  • 30.50 TL
  • 19.83 TL
  • 10.67 TL (%35 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 19.24 TL 18.84 TL 18.24 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Kıymetli öğretmen arkadaşlarım ve sevgili öğrenciler Tarih biliminin bir tecrübeler birikimi olması nedeniyle, bu birikimlerimizi sizlerle paylaşmak istedik.

Elinizdeki eser yoğun ve titiz bir çalışmayla hazırlanmıştır. Tarih ne bilet alıp geçmişe gitmek, ne de insanın paçalarını toza bulayacak bir bit pazarıdır. Bu nedenle tarih geçmişten ders alarak geleceğe yön verme dersidir.

Günümüz Türkiye’si ve dünyasındaki problemlerin bir çoğu tarih bilmeme ve tarihi geçmişe dayanmaktadır. Tarih dünü aydınlatırken, günü yorumlatır, geleceğe de şekil verme melekesi kazandırır. Yarının aydınlık Türkiye’sini geçmişini bilen gençlik kuracaktır.

Elinizdeki eserde neler bulacaksınız;

• Özgün konu anlatımı

• Dipnotlarla önemli noktalara dikkat çekme

• Konunun anlaşılmasını kontrol amaçlı boşluk doldurma ve doğru yanlış testleri

• Her ünitenin sonunda ÖYS de çıkan sorulardan türetilmiş özgün test soruları

Kitabımızın öğretmen ve öğrenci arkadaşlara faydalı olması dileğimizle.....

Yazar:
Ekleme Tarihi: 10.08.2009, 17:04:29

*****


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 19.83 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 19.83 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...