Esen 12.Sınıf Dil ve Anlatım Üçrenk Soru Bankası

Esen 12.Sınıf Dil ve Anlatım Üçrenk Soru Bankası
%35
  • 9786055559656
  • 35.00 TL
  • 22.75 TL
  • 12.25 TL (%35 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 22.07 TL 21.61 TL 20.93 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Elinizdeki 12. Sınıf Dil ve Anlatım Üç Renk Soru Bankası kitabı Esen Yayınları’nın üniversiteye hazırlık serisinin önemli bir eseridir. Millî Eğitim Bakanlığı, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 15.08.2011 tarih ve 114 sayılı kararı ile kabul edilen Ortaöğretim Dil ve Anlatım Dersi 9-12 sınıflar öğretim programlarında yapılan değişikliğe göre hazırlanan bu kitap sizlere önemli katkı sunacaktır.

Kitabımızın beş bölümden oluşmaktadır. Sizler için kapsamlı ve doyurucu bir soru bankası hazırlarken testleri, zorluk derecesine göre 3 grupta sınıflandırdık. Sarı testler kolay, Mavi testler orta düzeydeki, Kırmızı testler ise zor sorulardan oluşmakta. Testleri bitirdiğinizde konuları kavrayıp kavramadığınızı, eksikliklerinizin olup olmadığını göreceksiniz. Kitabımız 1650 soruyu içermektedir, testler ve soru miktarı bakımından oldukça doyurucudur. Bu konuda başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız.

Esen Yayınları, Okul Müfredatındaki değişiklikleri ve sınav sistemindeki gelişmeleri çok yakından izliyor ve kitaplarının bunlara uyumlu olmasına, güncel olmasına aşırı hassasiyet gösteriyor.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 22.75 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 22.75 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...