Esen 12.Sınıf Coğrafya Konu Özetli Soru Bankası

Esen 12.Sınıf Coğrafya Konu Özetli Soru Bankası
%35
  • 9789944777933
  • 36.50 TL
  • 23.73 TL
  • 12.77 TL (%35 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 23.02 TL 22.54 TL 21.83 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

12. sınıfın, öğrenim yaşamınızda belirleyici kilometre taşlarından biri olduğu hepimiz için bilinen bir gerçektir. Bu nedenle 12. sınıfa yönelik hazırlanan kaynakların da bu sürecin sorumluluğuna uygun olması gerekir.

Esen Yayınları 12. Sınıf Coğrafya Konu Özetli Soru Bankası kitabını okul derslerinize ve YGS-LYS’ye hazırlığınıza yardımcı olacak şekilde düzenledik. Üniversiteye giriş sürecine getirilen YGS ve LYS yeniliği, her dersin iyi öğrenilmesini, öğrencinin seçeceği alanla ilgili tam donanımı gerektirmektedir. Elinizdeki kaynağı hazırlarken, karşılaşabileceğiniz soru tiplerini irdeleyerek, bu konudaki açığı elimizden geldiğince kapatmaya çalıştık. Kitabımız; Milli Eğitim Bakanlığı nın 12. Sınıf Lise Coğrafya Müfredatına bire bir uyumlu olduğu için okuldaki ihtiyaçlarınızın tamamına yakınını karşılayacağına inanıyoruz.

Konuların daha iyi kavranması için bu kitapta;

Her ünite alt bölümlere ayrılmıştır.

Her bölüm için temel kavramları ve konunun özünü, mantığını kavratıcı konu özeti verilmiştir.

Bölümlerin sonuna yeni sisteme uygun soru tiplerinden oluşan yeterli sayıda test

düzenlenmiştir. Her ünitenin sonunda etkinliklere yer verilmiştir.

Ünitelerin sonunda okul sınavlarınızda karşılaşabileceğiniz farklı soru tiplerini (boşluk tamamlama, doğru - yanlış, çoktan seçmeli ve açık uçlu sorular) içeren “yazılıya hazırlık” soruları verilmiştir.

Anlaşılır, yalın bir dil kullanılmasına özen gösterilmiştir.

  • 9789944777933
  • 326 sayfa
  • Sema Köroğlu - Mahmut Köroğlu
  • 19.5 x 27.5 cm
  • 1. Hamur Kağıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 23.73 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 23.73 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...