Esen 11.Sınıf Türk Edebiyatı Konu Özetli Soru Bankası

Esen 11.Sınıf Türk Edebiyatı Konu Özetli Soru Bankası
%35
  • 9786055559298
  • 37.00 TL
  • 24.05 TL
  • 12.95 TL (%35 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 23.33 TL 22.85 TL 22.13 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Sınavlara iyi hazırlanmanın en önemli faktörlerinden biri de yardımcı kaynakların doğru seçilmesidir. Elinizdeki bu eserin sade, akıcı, koyal anlaşılır ve pratik olmasına, öğretmenlerin ve öğrencilerin bütün ihtiyaçlarına cevap vermesine dikkat edildi. Soruların zorluk derecesindeki yelpazeyi geniş tutup her düzeydeki öğrenciye hitap etmesi düşünüldü. Kitabı hazırlamadan önce bu alandaki diğer yardımcı kaynakların tümü taranarak onların eksik ve iyi yönleri tesbit edildi. Bu kitap, bu yönü ile sizi bir adım daha öne çıkaracaktır.

Son yıllarda hem okul müfredatında hem de sınav sisteminde köklü değişikler oldu. Sınavdaki bu değişiklikler içerik bakımından bütün bildiklerimizi değiştirdi. Özellikle Türk Edebiyatı dersinde devrim niteliğinde yeni adımlar atıldı. Yayınlarımız Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının hazırlamış olduğu 11 .sınıf Türk Edebiyatı öğretim programına ve Türk Dil Kurumu son Yazım Kılavuzuna göre hazırlanmıştır.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 24.05 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 24.05 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...