Esen 11.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Üçrenk Soru Bankası

Esen 11.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Üçrenk Soru Bankası
  • 9786055559724
  • Stokta Yok
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 18.41 TL 18.03 TL 17.46 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

inkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinin amacı son dönem Türk Tarihi ve Atatürk’ün hayatını, ilkelerini, inkılaplarını iç ve dış politikaya bakışını öğretmeyi amaçlamıştır. Bu nedenle konuları öğrenme sadece okumakla değil okuduğunu anlayabilme ve yorumlayabilme özelliğine de dayalıdır. Elinizdeki soru bankası birçok çeşit soruyla bunu pekiştirmeyi amaçlamıştır.

MEB, Tarih ders kitaplarında son yıllarda ciddi değişiklikler yapmıştır. Bu nedenle alınan ve takip edilen yardımcı kaynaklarda bu değişikliklere yönelik soruların ve soru şekillerinin olması gerekmektedir.

Biz bu soru bankamızda 11. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Ders Kitabı’nda uygulanan müfredat ve konuların işleniş şekillerine özellikle dikkat ettik. Bu nedenle sorularda;

- Konular arası geçişte detay gibi gözükse bile verilen bilgilerden soru ürettik.

- Grafik soruları ürettik.

- Tümevarım ve tümden gelime göre soru ürettik.

- YGS’de çıkan sorulara göre soru ürettik.

- Bilgiyi yorumlamaya göre soru ürettik.

- Kronolojik bilgiyi öğrenmeye göre soru ürettik.

- Doğrudan bilgiye yönelik soru ürettik.

- Ders kitabındaki anekdotlardan soru ürettik.

- Ders kitabındaki hatıralardan soru ürettik.

- Ders kitabındaki kazanımlardan soru ürettik.

Sevgili arkadaşlar elinizdeki 11. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası ile Talim Terbiye Kurulu’nun yayınladığı programa göre hemen her konudan mutlaka soru üretilmiştir. Bu nedenle soruları çözen öğrencinin soru çözmesinin yanında konuları kalıcı olarak öğrenmesini güçlü bir şekilde elde edeceğini düşünüyoruz.

  • 9786055559724
  • 240 sayfa
  • Ziya Demirel - Şener Özelgen
  • 19.5 x 27.5 cm
  • 1. Hamur Kağıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...