Esen 11.Sınıf Felsefe Üçrenk Soru Bankası

Esen 11.Sınıf Felsefe Üçrenk Soru Bankası
%35
  • 9786055559694
  • 28.50 TL
  • 18.53 TL
  • 9.97 TL (%35 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 17.97 TL 17.60 TL 17.05 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Felsefe dersi ile öğrencilerin evren, doğa ve insan üzerine sistematik sorular sorması sağlanarak öğrencilere felsefi düşünme tarzı kazandırılmaya çalışılır, işte bu soru bankasında da felsefenin temel problemleri ayrıntılı bir şekilde orijinal sorularla verilmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı 11. sınıf felsefe dersi müfredatı temel alınarak hazırlanmış bu soru bankasının amacı, okul sınavlarına yardımcı olmanın yanı sıra YGS’de de başarılı olmayı sağlamaktır. Bu amaçla son yıllardaki YGS’lerde çıkan sorulara paralel olarak “bilgi” basamağındaki sorulara da yer verilmiştir. Ayrıca müfredattaki “kaza-nımları” en ince ayrıntısına kadar ölçen sorularla kapsam geçerliliği arttırılmış ve bu “kazanımlar” ünitenin başında siz öğrencilerimize sunulmuştur.

Bu kitap bilgi, kavrama, analiz ve sentez düzeyindeki sorulardan meydana gelmiştir. Zorluk derecesi daha kolay olan sorular sarı; zorluk derecesi orta düzeyi olan sorular mavi; zorluk derecesi zor olan sorular ise “kırmızı” renkte belirtilmiştir


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 18.53 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 18.53 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...