Esen 11.Sınıf Dil ve Anlatım Konu Özetli Soru Bankası

Esen 11.Sınıf Dil ve Anlatım Konu Özetli Soru Bankası
%35
  • 9786055559328
  • 37.00 TL
  • 24.05 TL
  • 12.95 TL (%35 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 23.33 TL 22.85 TL 22.13 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Yeni programa göre dil ve anlatım dersinde, konuşulan ve yazılan dilin; anlamı, sesi, görünüşü, çağrışım değeri ve kurallarıyla bir sistem olduğu, bu sistemdeki öğelerin kullanım esnasında yeni değerler ve anlamlar kazandığı, her düzeydeki dil göstergesi ve dil birliklerinin şekil ve anlam olmak üzere iki yönü bulunduğu ancak bunları birbirinden ayırmanın imkânsız olduğu gibi hususlar temel hareket noktası durumundadır.

Dil ve anlatım dersinin hareket noktası, dili kullanmanın, bilgiden çok beceriye dayandığı gerçeğidir. Dili kullanma becerisinin insanın her türlü etkinliğinde önemli rolü olduğu bilinmektedir çünkü insan, kültür alanını ana diline göre ve ana dilinin imkânlarıyla şekillendirir, kendini ve dünyayı dil aracılığıyla anlamlandırır.

Kitabımızı hazırlarken yeni müfredatın kazanım ve amaçlarını esas aldık.

Kitabımızı Tanıyalım

1. Konu Özetleri

Her konunun başında verilen, yeni müfredatın kazanımlarına uygun kısa bilgilerdir.

2. Testler

Konunun niteliğine bağlı olarak konu sonlarında yer alan, çoktan seçmeli sorulardan oluşan bölümdür.

3. Yazılı Sınav Soruları

Her konunun sonunda; konuyu çok yönlü olarak tarayan, farklı ve nitelikli sorulardan oluşan yazılı sorularının ve çözümlerinin bulunduğu bölümdür.

4. Üniversiteye Giriş Sınav Soruları

Bu bölümde, konularla ilgili olarak üniversite sınavında çıkmış soruları ve bu soruların cevaplarını bulacaksınız.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 24.05 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 24.05 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...