Esen 10.Sınıf Dil ve Anlatım Üçrenk Soru Bankası

Esen 10.Sınıf Dil ve Anlatım Üçrenk Soru Bankası
  • 9786055559861
  • Stokta Yok
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 22.41 TL 21.95 TL 21.25 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

10. sınıf dil ve anlatım dersi öğretim programı, Türkçenin kullanımda kazandığı değerleri, metinlerden hareket edilerek beceri düzeyinde kazandırılmak amacıyla hazırlanmıştır. Programda genel ve soyut bilgiler aktarma, dil ve anlatımla ilgili kurallar ya da öneriler sunma yerine; metinler aracılığıyla öğrencilerin dinleme, konuşma, okuma ve yazma alanlarında becerilerini geliştirmeleri; bu süreçte Türkçenin özelliklerini kavramaları, bu alandaki bireysel uygulamalarıyla dili her düzeyde doğru ve güzel kullanabilme zevk ve alışkanlığı kazanmaları hedeflenmiştir.

Bu kitapta 10. sınıf dil ve anlatım dersi öğretim programına paralel olarak aynı hedefler gözetilmiş, programda yer alan kazanımların metinlerden hareket edilerek sağlanmasına özellikle dikkat edilerek metin inceleme sorularına ağırlık verilmiştir.

  • 9786055559861
  • 300 sayfa
  • Seval Özbay - Fahri Dilekcan
  • 19.5 x 27.5 cm
  • 1. Hamur Kağıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...