Esen 10.Sınıf Coğrafya Üçrenk Soru Bankası

Esen 10.Sınıf Coğrafya Üçrenk Soru Bankası
%35
  • 9786055559816
  • 33.00 TL
  • 21.45 TL
  • 11.55 TL (%35 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 20.81 TL 20.38 TL 19.73 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Değerli öğretmen arkadaşlar, sevgili öğrenciler Esen Yayınları güçlü kadrosuyla ve çıkardığı güzel kitaplarla sîzlerin de desteğiyle her geçen gün büyümekte ve eğitim sistemimize ışık tutmaktadır.

Hazırlamış olduğumuz bu kitap yeni müfredata göre 10. sınıfta öğrencilerin coğrafya dersinde daha başarılı olmaları için hazırlanmıştır.

Kitap;

- Doğal Sistemler,

- Beşeri Sistemler,

- Mekânsal Bir Sentez: Türkiye,

- Küresel Ortam: Bölgeler ve Ülkeler,

- Çevre ve Toplum,

öğrenme alanları Milli Eğitim Bakanlığı kaynakları doğrultusunda alt başlıklara ayrılarak hazırlanmıştır. Testlerdeki soruların seçiminde, kazanımlar ve YGS - LYS sınav sistemleri dikkate alınarak, en yeni bilgiler, güncel haritalar, şekiller, resimler, grafikler kullanılmış, sıkıcı olan sorular daha anlaşılır ve yorumlanabilir hale dönüştürülmüştür.

Soru bankasında yer alan sorular kolay (sarı), orta (mavi) ve zor (kırmızı) şeklinde sıralanmış olup sarı testlerle öğrenecek, mavi testlerle bilgilerinizi pekiştirecek, kırmızı testlerle öğrenemediklerinize ulaşacaksınız.

Testlere başlamadan önce bazı soruların haritalarla bağlantısının olduğu unutulmadan harita çalışması da yapılmalıdır. Özellikle dünya ve Türkiye haritaları üzerinde önemli yerlerin ara ara çalışılması testlerde daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bu amaçla kitabın sonunda verdiğimiz haritalardan da faydalanabilirsiniz.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 21.45 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 21.45 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...