ÖZET YGS Cografya Soru Bankası

ÖZET YGS Cografya Soru Bankası
  • 9786054919024
  • Stokta Yok
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 18.33 TL 17.96 TL 17.39 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Coğrafya, insanın yaşadığı ortamı ekolojik, ekonomik, sosyal ve siyasal yönleriyle tanımak amacıyla giriştiği çabaların sonucu olarak ortaya çıkan çok yönlu bir bilimdir. Bu yönuyle oldukça renkli, eğlenceli, bir o kadar da hayranlık uyandıran bir alandır.

Öğrenciler coğrafyayı sözel ve sayısal ayrımının tam ortasında duran ve her iki yeteneği de gerektiren bir ders olarak görur. Bu algı, doğru bir algıdır.

EDAM YGS Coğrafya Soru Bankası öğrencilerinin soruları ve yorumlarıyla olgunlaşan bir öğretmenin zengin deneyimlerinin bir sonucudur. Amacımız sizlere en iyiyi sunmaktır. Kitabımız 9 ve 10. sınıf coğrafya konularını içermektedir. İçerisinde özet konu anlatımı ve testler bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi 9 ve 10. sınıf konuları coğrafyanın temelini oluşturmakta, sadece YGS değil, LYSde de bu konulardan çok sayıda soru çıkmaktadır. Kitabın özet anlatım bilgileri kısa, öz ve kolay anlaşılır şekilde sunulmaya çalışılmıştır. Bu eserle öğrencilerin;

Derslerinde başarılı olmasını sağlamak,
Yorumlama, karşılaştırma, analiz etme ve sınıflandırma gucunu geliştirmek,
Konuları bir butunluk içinde kavramalarını sağlamak amaçlanmıştır.
Ayrıca gereksiz bilgi ve detaydan kaçınarak zihin dağınıklığını önlemek uzere,

MEBin yeni orta öğretim coğrafya programı;
ÖSYM soru tekniği ve ÖSYMnin sorularında sıklıkla kullanılan terimler ve yargılar dikkate alınmıştır. Böylece elinizdeki soru bankası kitabının pratik ve özgun bir başucu kaynağı olmasına özen gösterilmiştir.

Kitapta öğrencilere coğrafyadaki nedensellik, ilişki (bağlantı), dağılış ilkeleri doğrultusunda doğru cevap, çeldirici ve yanlış cevap ayrımı becerisi kazandırmayı sağlayan bir yöntem izlenmiştir.

  • 9786054919024
  • 320 sayfa
  • Erdem Eren
  • 19.5 x 27.5 cm
  • 2015
  • 1. Hamur Kağıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...