Damla Yayınevi Soru Canavarı 7.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

Damla Yayınevi Soru Canavarı 7.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Kazanımsal Metot ile Kazanacaksınız

Değerli Öğretmenler, Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler,

Kitabımız öğrencilerin okulda ve sınavlarda yüksek bir ba­şarı sağlamaları için, konusunda uzman bir kadro tarafından hazırlanmıştır.

Her seviyeden öğrencinin rahatlıkla kullanabileceği kitabı­mızda Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler ve İngilizce branşlarından olmak üzere toplam 143 Kazanım De­ğerlendirme Testi, 1670 Soru, Kazanım Uygulama Sayfaları ve 1 adet Kazanım Değerlendirme Sınavı bulunmaktadır.

Testlerle konuları pekiştiren öğrencilerimiz, çalışma sayfa­larıyla konuları tekrar etme imkânı bulacaklar ve kitabın so­nundaki deneme ile öğrenilmeyen hiçbir konu bırakmayacak­lardır.

Tamamı renkli ve % 100 Kazanımsal Metot’a uygun olarak hazırlanan kitabımızın, sevgili öğrencilerimize ve onları sı­navlara ve hayata hazırlayan değerli öğretmenlerimize fay­dalı olmasını temenni ediyoruz.


Ürün Katetorisi

Damla Yayınevi
Hazırlık Kitapları
İlköğretim Yardımcı Kitaplar

Ürün Özellikleri

9786053833420
Komisyon
195 x 275 mm
1. Baskı
2011 baskı
İstanbul
Renkli Baskı
1.Hamur kâğıt
Karton Kapak

Ürün Ayrıntıları


  •  Türkçe
  •  Matematik
  •  İngilizce
  •  Sosyal Bilgiler
  •  Fen ve Teknoloji

SBS Kitapları
Soru Bankası
Tüm Dersler
7.Sınıf İlköğretim


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...