10TL Damla 1.Sınıflar İçin Akıllı Damla İle Dina Okuma Yazma Öğreniyorum Seti (Eğik Yazılı)

10TL Damla 1.Sınıflar İçin Akıllı Damla İle Dina Okuma Yazma Öğreniyorum Seti (Eğik Yazılı)
%84
  • *****  |  Yorum Yap
  • 9786053838432
  • 62.50 TL
  • 10.00 TL
  • 52.50 TL (%84 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Damla ile Dina Okuma-Yazma Eğitim Seti, Eğik Yazılı olarak Millî Eğitim Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu programa uygun olarak hazırlanmıştır.

Alfabe Seviye Belirleme, her fasikülün sonunda sese ilişkin olarak alfabe seviye belirlenerek eksikleri tanımlama imkanı verilmektedir.

Aile Katılımlı Haftalık Ödevler, 12 adet hazırlık ödevleri ile 4 sayfalık 30 adet harf ödevleri verilerek aile katılımı sağlanmıştır.

Damla ile Dina Matematik Öğreniyor kitabımız, 1. sınıf MEB matematik programı ve kazanımları temel alınarak hazırlanmıştır.Kazanımsal metoda uygun olarak renkli resimli ve basitten zora eğlenceli anlatımıyla öğrencilere matematiği sevdirmeyi amaçlamıştır.

Yaz-Sil Kartı, Marker kalem ile sonsuz kere yazılıp silinebilen alıştırma kartı.

Yazı Defterleri, Harf Örnekli Yazı Defteri ve Kılavuz Çizgili Yazı Defteri

Damla ile Ela Okuma Dizisi’nde ilk 6 kitap 6 harf grubuna ait olacak şekilde renkli hecelerle hazırlanmıştır. Böylece öğrenme aşamasında heceleri ayırt etmek kolaylaştırılmıştır.

Hızlı Okuma Kitabı: Bilimsel metotlarla hazırlanan bu kitap sayesinde öğrenciler, zamanı yönetmeyi, dikkatli ve hızlı okumayı öğrenecekler.

Yazar: Sevinç Türkeş
Ekleme Tarihi: 18.12.2017, 18:50:58

*****

Çok güzel bir site, Tebrikler

Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 10.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 10.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...