Ceviz Yapılı Beyin - Eriman Topbaş - Panama Yayıncılık

Ceviz Yapılı Beyin - Eriman Topbaş - Panama Yayıncılık
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Bu çalışmanın temel amacı, insanın kendisinitanımasına katkı sağlamaktır. Bu katkınınbaşlangıç noktası olarak beyin tercih edildi.Zira beyin, biyolojik yapımızın efendisidurumunda olan bir orgammızdır. Biyolojikyapımızın yönetim merkezi beynimiz olmasınarağmen, beynimizin yönetimi bize aittir.Bu anlamda biz, beynimizin efendisidurumundayız. Bu durumda biz, efendiliğimizinhakkını vererek, beynimizin her türlü ihtiyacınıkarşılamakla mükellefiz. Bu görevimizi yerinegetirebilmemiz için beynimizi muhtelif yönleriyletanımak zorundayız. Elinizdeki kitabın bu ihtiyacıkarşılayabileceği düşünülmektedir.Kitapta ağırlıklı olarak, beynin öğrenmeyle ilgiliboyutu üzerinde duruldu ve geliştirilmesi içingerekli temel etkinliklerden bahsedildi.Giriş kısmıyla birlikte 12 bölümden oluşanbu kitap- öğretmenler, anneler, babalar ve beyinleilgilenen herkes için yararlı olacaktır.

  • 9786055143565
  • 304 Sayfa
  • Eriman Topbaş
  • 14 x 20 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...