Caillou Evde Anaokulu Seti

Caillou Evde Anaokulu Seti
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

 Caillou Evde Anaokulu setini diğer okul öncesi setlerinden ayıran özellikler nelerdir?
1. Çocuğun kendi kendine öğrenmenin keyfini yaşaması.

2. Çocukların kendisini güvende ve mutu hissettiği bir ortamda öğrenebileceği akademik bir kurul tarafından çocuk merkezli hazırlanmış bu set benzerlerinden ayıran en önemli özellikleridir.

3. Sesli kalemin kullanıldığı pek çok proje vardır fakat bunlar eğlenceyi ve iyi vakit geçirmeyi ön plana çıkaran projelerdir. Caillou Evde Anaokulu Seti ile oyun ve eğitim zengin bir içerik bünyesinde eğlendirerek öğreten bir projedir.

4. Sevdikleri bir çizgi film kahramanı ile faydalı bilgileri kolaylıkla öğrenecektir.

5. Okul öncesi eğitimi için pek çok kitap ve set vardır. Bunlar çocukların birebir yetişkin veya öğretmeni tarafından ilgilenmesi gereken kaynaklardır. Caillou Evde Anaokulu Eğitim Seti ile bu zorunluluk ortadan kalkmıştır. Çocuk tek başına keyifle kullanabileceği kitaplara sahip olacaktır.

6. Okul öncesi eğitimin önemi herkesçe bilinmektedir. Fakat günümüzde anaokuluna gidemeyen okul öncesi eğitim alamayan pek çok çocuk vardır. Bu çocuklar ekran karşında ve dışarıda zararlı bilgilere karşı savunmasızdır. Bu set okul öncesi eğitim almayan çocuklar için faydalı bir kaynak olacaktır.

7. Anaokuluna giden çocuklar içinde iyi bir ev ödevi seti olacaktır. Okulda öğrendiklerini evde de pekiştirecek öğrendiği bilgiler hafızada kalıcı olacak sağlam temellerle ilköğretime başlayacaktır.

8. Anne babayı çok fazla meşgul etmeden çocuğun eğitimine katkıda bulunacaktır.

9. Günümüzde çocukların hiperaktif olmasına veya dikkat dağınıklığına sebep olan araç gereçlerden uzaklaştıracaktır.

10. Akıllı kalem sayesinde kitapta gördüklerini aynı zamanda duyan, el-göz koordinasyonu bir arada kullanabilen hafızasında kalıcılığı arttıran bir eserdir.

11. Aileler bu seti kullanırken başka hiçbir kaynak esere ihtiyaç duymayacaktır.

12. Çocuklarda görülen; geç konuşma, yetersiz sözcük dağarcığı, telaffuz sorunları, plan yapamama, düşünmeden harekete geçme gibi sıkıntı oluşturan konularda aileler destek veren önemli bir kaynaktır.

13. Bütün kitapların arka sayfalarında o kitabın konusu ile ilgili Caillou çizgi filmlerinden seçilmiş bireysel gelişimlerine katkıda bulunacak çizgi romanlar vardır.

14. Kitabın kapağı ve sayfaları çocuğunuz tarafından rahatlıkla kullanabileceği ebat ve kalınlıklarda olduğunu görecek ne kadar kolay öğrendiğinin farkına varacaksınız.

15. Çocuğa kitap sevgisi, derslerini ve ödevlerini zamanında yapma alışkanlığı kazandıracaktır

 
Bu setteki kitaplar

â–  Evi ve Ailesi
â–  Anaokulu ve Arkadaşlık
â–  Temizlik  ve Uyku
â–  Vücudumuzu Tanıyalım
â–  Meslekler
â–  Dünyamız,Gökyüzü ve Gevsimler
â–  Hayvanlar
â–  Bitkiler
â–  Taşıtlar ve Trafik
â–  Doğamız ve Çevremiz
â–  Kavramlar
â–  Renkler
â–  Sayılar ve Akıllı Kalem
Bu set Fatih Üniversitesi MYO çocuk gelişimi programı ile birlikte hazırlanmıştır.

MEB eğitim programına uygundur.

Caillou evde anaokulu seti, çocukların kendisini güvende ve mutlu hissettiği bir ortamda öğreneceklerinin kalıcığına inanan bir ekip tarafından hazırlandı.Bu set, zengin içeriği ve çocukların severek örnek aldığı kahramanı Caillou ile çocuklarda kalıcı öğrenmeler oluşturacaktır.Caillou akıllı kalem ile çocuklar hem öğreten, hem de öğrenen kişi olmanın zevkini yaşarlar.Evde zaman geçirirken Caillou’nun sesini her an duyabilecek olmanın yanı sıra, çocuklar bu karakterden faydalı bilgiler de öğrenecekler.Böylece oyun, eğitime dönüşecektir.

 ‘Evde eğitim gücü’ ile daha mutlu yarınlara!

Caillou Anaokulu, Caillou Anaokulu Seti , Caillou Evde Anaokulu, Caillou Evde Anaokulu Seti, caillou evde anaokulu seti fiyatı, caillou evde anaokulu seti reklamı, caillou kindergarten at home, caillou kindergarten at home kit
İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...