BSY Akış Yayınları - Timsahın Gözleri - Salim Köse

BSY Akış Yayınları - Timsahın Gözleri - Salim Köse
%30
  • 9789944302807
  • 8.00 TL
  • 5.60 TL
  • 2.40 TL (%30 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Akış Yayınları - Timsahın Gözleri - Salim Köse

Söyler misiniz kimden aldınız bu bilgileri
Her yerde adamlarımız var bizim. Devletin en ince noktalarında iş görecek çevreye sahibiz.
Gözüme çok karanlık görünüyorsunuz. Niçin sizinle iş yapayım
Birincisi karanlık değiliz... En azından göründüğümüz kadar karanlık değiliz. İkincisi bize muhtaçsınız. Ya da nasıl söyleyeyim... Ya bize ya da bizim gibi birilerine Ben bizi tercih etmenizi öneririm. Çünkü benzerlerimize göre daha medeni yöntemler uyguluyoruz.
Biraz kendinizden bahseder misiniz Necisiniz
Vallahi beyefendiciğim bize yahudi sermayesi de diyorlar tefeci de... Daha terbiyesiz olanlar kara para akladığımızı da söylüyor. Nasıl olsa öğreneceğiniz için rahatlıkla söylüyorum bunları. Ama bana göre biz paramıza para kazandırmaya çalışıyoruz sadece. Yurt içinde de yurtdışında da bol miktarda kaynağımız var.
Mafyayla mı çözümlersiniz yani işinizi
Sizin bildiğiniz mafya pek bize benzemez. Onların oyunları bize ‘seksek oyunu gibi gelir.
Devletle bir bağlantınız var mı
Soruyu duyunca kahkahalarla gülmeye başlıyor. Uzunca bir süre devam ediyor buna. Sonra birden ciddileşiyor Şimdi var desem olmaz yok desem hiç olmaz

Özellikle 28 Şubat döneminde yaşanan yolsuzluklar kimilerinin batırılışı kimilerinin yükseltilişi bu kitapta gözler önüne seriliyor. TMSFde etkin bir görevde bulunan yazar Salim Köse o karanlık dönemlerin perde arkasını yansıttığı bu kitapla hepimizi sarsacak.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 5.60 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 5.60 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...