Boyner Yayınları - Milyoner Aklın Sırları - T. Harv Eker

Boyner Yayınları - Milyoner Aklın Sırları - T. Harv Eker
%20
  • 9789757004554
  • 29.50 TL
  • 23.60 TL
  • 5.90 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Milyoner Aklın Sırları - T. Harv Eker - Boyner Yayınları

MILYONER AKLIN SIRLARI Hig bazi insanlarm kolayhkla zengin olurken digerlerinin ya§am boyu ekonomik sikmtidan kurtulamamasmm nedenini merak ettiniz mi? Acaba fark egitimde, zekada, yetenekte, zamanlamada, gah§ma alis,kanhklarmda, sosyallikte, §ansta mi; yoksa i§, meslek segiminde ya da yapilan yatinmlarda mi? Yazara gore sorunun cevabi temelde, yukandakilerin HiQBiRl. Harv Eker'e gore sorunun cevabi gegmi§teki s,artlanmalarla bilingaltimiza kazman para haritalanmizdan gegiyor. Herkesin bilingaltmda kisjsel bir para haritasi vardir ve bu harita kisjlerin parasal ba§anlarmi belirlemede her faktorden daha onemlidir. Kitaptayazar kendi hayatmdan, seminerlerine katilan ve sonuglarmi onunla payla§an binlerce kiiinin hayatmdan ornekledigl hikayelerle Milyoner Aklm Sirlan'ni anlatiyor. Bu kitap kendi du§unce sisteminizi gozlemlemenizi ve parasal ba§ariya ulas/namzi smirlayip kostekleyen dusuncelerinizin, ali|kanliklarmizm ve davram§larimzin farkma varmanizi saglayacak. ls,inizeyaramayan eski akil dosyalarmizi degi§tirerek yeni bir baki§ agisi kazanmanizmyollarmi gosterecek. Parasal ba§anya giden sir dosyalarmi agarak milyoner olmanm akil oyunlarmi 6'gretecek.

Yayınevi Boyner Yayınları 
 
Barkod 9789757004554
 
Kategori / Alt Kategori Ekonomi / Finans 
 
Yazarı T. Harv Eker 
 
Editörü Dara Çolakoğlu
 
Sayfa Sayısı 187
 
Kağıt Cinsi 2.Hamur


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 23.60 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 23.60 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...