Küçük Prens
Türk Klasikleri

Bostan ve Gülistan - Sadi Şirazi - Kuşak Yayınları

Bostan ve Gülistan - Sadi Şirazi - Kuşak Yayınları
%20
  • 9786051560052
  • 4.00 TL
  • 3.20 TL
  • 0.80 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Bostan ve Gülistan, İranlı ünlü şair, Sadi'ye ait çok değerli iki eserdir. Bostan, Sadi-i Şirazî'nin hikâyelerinden meydana gelen ahlâkî ve didaktik bir mesnevîdir. Sadi bu eserini 1257 yılında tamamlamıştır. Bu mesnevî dört bin beyittir. Sadi, kitaba Bostan adını vermediği hâlde bu eser, Bostan adıyla tanınıp çoğaltılmıştır. Eserdeki hikâyelerin bir kısmında Sadi gezip gördüğü yerleri anlatmıştır. Diğer hikâyelerin konusunu da ya yazılı kaynaklardan ya da Sadi'nin hatıralarından alınan olaylar teşkil etmektedir. Bostan ve Gülistan'da; ahlâk, siyaset, devlet yönetimi gibi konuları ustaca işlenmiştir. Bu konuların yanı sıra; aşk, eğitim, görgü kuralları gibi konulara da yer verilmiştir.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 3.20 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 3.20 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...