2TL Ahir Zaman Yayınları - Bir Gülsünüz Efendimiz - Mustafa Oğuz

2TL Ahir Zaman Yayınları - Bir Gülsünüz Efendimiz - Mustafa Oğuz
%84
 • 9786055095048
 • 12.50 TL
 • 2.00 TL
 • 10.50 TL (%84 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Söz, Efendimiz(s.a.s.)'e geldiğinde dil sükut eder.Çünkü o Kâinatın Efendisi...Söz sultanı, incelikler sultanı... Güller sultanı...İnsanlık şiirinin kafiyesi...Sevgililer sevgilisi...Yazarlar ve şairler, en güzel sözlerini O'na saklamışlar.Şairler en çok, naat yazdıkları zaman mutlu olmuşlar, naat yazıncaO'na yakın olmuşlar, naat yazmak için söz dağarcıklarını ortayakoymuşlar, naat yazdıkları zaman kendilerini çoğaltmışlardır.Gönül; gönülden çıkan, ucu kalbe dokunan sözcüklerle konuşmayabaşlar. Ucu kalbe dokunmayan sözlerle Efendimiz (s.a.s.)'ianlatmaya çalışmak, kuru bir söz yığınından başka nedir ki...Elinizde tuttuğunuz kitapta söz ufkunda dolaşan ehl-i kalemin ucukalbe değen yazı ve şiirleriyle Efendimiz (s.a.s.)'i anlattıkları metinleryer alıyor.Bu metinlerde Efendimiz (s.a.s.)'in kalp ülkelerindeki yerleriresmediliyor.Her bir metin, bir gül medeniyetinden ter-ü taze gül kokuları taşıyor.Her bir metin kelimeleri memnun ediyor; çünkü kelimeler O'nu(s.a.s.) tasvir ediyor.Kitapta yer alan ucu kalbe değen sözler, okurun da kalbine değecekve okurun kalbini de bir gül bahçesi kılacaktır umarım.
 • 9786055095048
 • 192 sayfa
 • Mustafa Oğuz
 • 14.00 x 22.00 cm
 • 2013 1.Baskı
 • 2.Hamur kağıt
 • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...