2TL Bilge Karınca / Paralel Din / Mehmet Altıner

2TL Bilge Karınca / Paralel Din / Mehmet Altıner
%83
  • 9786055642846
  • 12.00 TL
  • 2.00 TL
  • 10.00 TL (%83 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Tehlikenin ne kadar farkındayız; En büyük tehlike imansızlık belasıdır. İkinci en büyük tehlike ise; Hak yolda gittiğini sanıp delalet yoluna saptığını ve dalalet yoluna hizmet ettiğini bilmemektedir... Adem (aleyhisselam)'dan beridir başlayan insanları saptırma hareketi Şeytan ve adamları tarafından binlerce yıllık tecrübe ile bugünde devam etmekte olup, kıyamete kadar devam edecektir. Bizlerden görünen şeytan ve adamlarının biz Müslümanları nasıl tuzağa çekebildiklerini ve cehennem çukuruna düşürebileceklerini anlama, görme ve idrak etme vaktidir. Ta ki geç olmadan. Ey iman edenler; Şeytanın adamlarını takip etmeyin. Kim şeytanın adamlarını takip ederse, şunu bilsin ki o, edepsizlikleri ve kötülüğü emreden. Eğer üstünüzde Allah-ü Teala'nın (cellecelalühü) lütuf ve merhameti olmasaydı, içinizden hiçbir kimse temize çıkamazdı. Fakat Allah-ü Teala'nın (cellecelalühü) dilediğini arındırır. Allah-ü Teala'nın (cellecelalühü) işitir ve bilir. (Nur Suresi-21. Ayet) Onlar iman edenlere rastladıkları zaman, inandık derler fakat, şeytanlarıyla yalnız kaldıkları zaman, biz sizinle beraberiz, biz sadece (onlarla) alay ediyor oyun oynuyoruz derler. (Bakara Suresi - 14. Ayet) Ey Adem Oğulları, Şeytana tapmayın, o size apaçık düşmandır ve bana kulluk edin, doğru yol budur, diye size ant vermedim mi... (Yasin Suresi - 60. 61. Ayet) -İnnehu Lekum Aduvvun Mubin- Şeytan sizin apaçık düşmanınızdır. (Tanıtım Bülteninden)


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...