Küçük Prens
Türk Klasikleri

Beta Basım Yayın Dağıtım - İşletmelerde Yönetim ve Organizasyon - Mümin Ertürk

Beta Basım Yayın Dağıtım - İşletmelerde Yönetim ve Organizasyon - Mümin Ertürk
%5
  • 9786053779827
  • 19.50 TL
  • 18.53 TL
  • 0.97 TL (%5 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Beta Basım Yayın Dağıtım - İşletmelerde Yönetim ve Organizasyon - Mümin Ertürk

 Mümin ERTÜRK Adana İ.T.İ. Akademisi İşletme Bölümünü bitirdi. Finansman Bilim Dalında Doktorasını Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalında Doçentlik ve Profesörlük çalışmalarını tamamladı. Fransa'da Bordeaux Üniversitesinde araştırma ve akademik çalışmalar yaptı. Adana Atatürk Gençlik Sarayı Müdürlüğü Erciyes Üniversitesi Nevşehir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu Müdürlüğü Erciyes Üniversitesi Genel Sekreterliği Erciyes Üniversitesi Yozgat İ.İ.B.F. Dekanlığı Ahmet Yesevi Uluslararası Türk Kazak Üniversitesi Rektör Danışmanlığı Kazakistan Türkistan İnteraktif İşletme Yüksek Lisans Programı Yöneticiliği K. Maras S. Üniversitesi Rektör Danışmanlığı Uluslararası Türk Kırgız Manas Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanlığı Bişkek Ahmet Yesevi Üniveritesi Mütevelli Heyet Başkan Danışmanlığı Beykent Üniveritesi İ.İ.B.F. İşletme Bölüm Başkanlığı.... görevlerinde bulundu. Halen Beykent Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sanal Eğitim Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Mümin ERTÜRK Fransızca Rusça İngilizce Kazakça ve Kırgızca dillerini bilmektedir. Çok sayıda yayını bulunmaktadır.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 18.53 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 18.53 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...