AYayınları 10.Sınıf Psikoloji Konu Anlatımlı

AYayınları 10.Sınıf Psikoloji Konu Anlatımlı
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Bilgi çağında, asıl güç, bilgiyi elinde tutanda değil bilgiyi üretendedir; çünkü bilgi durağan olmayıp sürekli değişen ve gelişen bir olgudur, yani her dem yeniden üretilir. Bilgiyi üreten ise eleştirel düşünebilen, sorgulayabilen, bilgiyi bu yollarla içselleştirebilen yani kendine mal edebilen kişilerdir. Eğitim, bireyi bilgi üretebilecek düzeye çıkarabilmek için oluşturulmuş bir yapıdır. Bu amaca ulaşabilmek için eğitim sisteminde sürekli değişiklikler ve yenilikler yaşanır; çünkü eğitim de bilgi gibi durağan değil hareketli ve canlı bir organizmadır âdeta.

Yeni program, bilginin tümevarımcı yaklaşımla öğrenciye sezdirilerek öğretilmesini ön görmektedir. Bu yaklaşımla hazırlanan ders kitapları da bilgi yönünden öğrencilere yeterli desteği verememektedir. Yayınevimizce hazırlanan yayınlarda ilk amacımız bu açığı kapatmaktır. Öğrencilerin okulda gördükleri derslere yardımcı olmak, derslerle ilgili bilgilerini artırmak ve öğrendiklerini pekiştirmektir. Çünkü tüm okul yaşantılarının asıl amacı iyi bireyler yetiştirmek ve onları meslek sahibi yapmaktır.

Bilgiyi üretebilen, sorgulayabilen, eleştirebilen bireyler olmanız için eğitim sisteminde gerçekleştirilen yeniliklere ve değişimlere ayak uydurmanız bir zorunluluktur. Bu zorunluluk karşısında ise değişime ve yeniliğe tam uyumlu enstrümanlarla çalışmalısınız. A Yayınları olarak değişen müfredat programlarına tam uyumlu; süreç içerisinde karşılaşacağınız zorlu sınavlara sizi, sınavlara tam uyumlu soru tipleriyle hazırlayabilecek; okul derslerinde öğrendiklerinizi pekiştirecek bu konu anlatımlı kitabı, sorularla zenginleştirerek sizin için hazırladık.

A Yayınlarını tercih ederek bir adım önde olan sizlere teşekkür eder, başarılar dileriz.

Yayınlarımızla başarınıza katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ürün Özellikleri

A Yayınları
9786055494537
176 sayfa
Komisyon
19,5 x 27,5 cm
2011
1. Hamur kağıt
Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...