2TL Arayış Yayın Ajansı - Kıbrıs Sorununun Doğuşu Menderes Dönemi Türk Yunan İlişkileri - Faruk Bekarlar

2TL Arayış Yayın Ajansı - Kıbrıs Sorununun Doğuşu Menderes Dönemi Türk Yunan İlişkileri - Faruk Bekarlar
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Arayış Yayın Ajansı - Kıbrıs Sorununun Doğuşu Menderes Dönemi Türk Yunan İlişkileri - Faruk Bekarlar *Türk dış politikasının son yarım yüzyıllık dönemine damgasını vurmuş olan Kıbrıs sorunu Türk Yunan ilişkilerinin temel belirleyicisi olduğu kadar kutup güçlerin üzerinden politika ürettikleri bir faktör olmaya devam etmektedir. Kıbrıs üzerindeki söz hakkını Lozan'da kaybeden Türkiye bu hakkı Menderes döneminde yeniden kazanmıştır. Bir dönemin Türk Yunan ilişkilerini inceleyen bu çalışma Kıbrıs üzerinde yeniden kazanılan söz hakkının öyküsünü anlatmaktadır. *Müzakere yolu ile toprak kazanmanın zorluğunu tecrübelerimizle biliriz. Hükümet bu zorluğun üstesinden gelmiştir kendilerini tebrik ederim.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...