Anafen 8. Sınıf SBS Sosyal Bilgiler Soru Bankası

Anafen 8. Sınıf SBS Sosyal Bilgiler Soru Bankası
  • *****  |  Yorum Yap
  • 9789944479738
  • Stokta Yok
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 5.82 TL 5.70 TL 5.52 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Anafen Dershaneleri’nin deneyimli kadrosu tarafından yeni müfredata göre hazırlanan bu kitap, öğrencilerin Sosyal Bilgiler dersinde başarısını yükseltecek, başarıyı yakalamalarında anahtar olacaktır. Bu kitap öğrencileri SBS’ye hazırlamakla birlikte okul derslerine de faydalı olacaktır. Toplam 96 testten oluşan kitap 222 sayfadır.

Sevgili Öğrenciler,

Yapılan araştırmalar, bir dersin sadece çok iyi hazırlanmış kitapları okumakla veya nitelikli birinden dinlemekle öğrenilemeyeceğini, aynı zamanda öğrencinin edindiği bilgiyi kullanabilmesi için mutlaka pratik yapması, yani bol soru çözmesi gerektiğini göstermektedir.

Güzel bir gelecek için iyi bir eğitimin sart olduğu günümüzde, gireceğiniz SBS'nin (Seviye Belirleme Sınavı) önemi çok fazladır.

Anafen Dershaneleri'nin deneyimli kadrosu tarafından yeni müfredata göre hazırlanan bu kitabın, Sosyal Bilgiler dersinde başarınızı yükselteceğine ve başarınızda anahtar olacağına inanıyoruz.

Elinizdeki bu kitap, sizi sadece SBS’ye hazırlamakla kalmayacak, aynı zamanda okul derslerinize de faydalı olacaktır.

Yazar:
Ekleme Tarihi: 17.04.2009, 17:33:10

*****


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...