3TL Akis Kitap - Bireysel Performansı Geliştirmede Coaching Yaklaşımı Rıza Feridun Elgün

3TL Akis Kitap -  Bireysel Performansı Geliştirmede Coaching Yaklaşımı  Rıza Feridun Elgün
%80
  • 9786051291116
  • 15.00 TL
  • 3.00 TL
  • 12.00 TL (%80 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Bir organizasyonda performans yönetiminin başarılı uygulanması çalışanların bu sistemi sahiplenmesiyle doğrudan ilişkilidir. Bu noktada personeli yönlendirip motive edecek yönetici becerilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Coaching yaklaşımı doğrudan bireysel performans gelişimini sağlaması dolaylı olarak örgütün performansının yükselmesine pozitif bir katkı sunacaktır. Coaching günümüzde gerek özel sektörde gerekse kamu sektöründe çeşitli alanlarında var olan örgütsel sorunların önemli bir bölümünü çözebilecek bir yaklaşım olarak önerilmektedir. Coaching üzerine yapılan araştırmalar etkili bir iş gücünün yaratılmasında gerek yönetici koçluğunun ve gerekse bireysel performans koçluğunun organizasyonlara stratejik avantajlar sağlayacağını göstermektedir. Bu sayede hedeflere ulaşabilmek değişime ayak uydurabilmek ve insan kaynaklarını daha etkili kullanabilmek mümkün olacaktır.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 3.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 3.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...