Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Stratejileri - Yılmaz Sönmez - AZ Kitap

Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Stratejileri - Yılmaz Sönmez - AZ Kitap
%35
 • 9786059879194
 • 17.50 TL
 • 11.38 TL
 • 6.12 TL (%35 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Şirket sahipleri, hissedarlar ve aile üyeleri ‘aile şirketi olmaktan yakınmak’ yerine ‘kurumsallaşmış bir aile şirketi olmayı hedeflemelidirler. Bunun için de şirketin avantaj ve dezavantajlarını iyi bilmeleri gerekir.
Bilal Kara / KARA HOLDİNG Başk. Yrd.
***
Patronlar şirketlerinin geleceği, stratejisi dururken artık şeker, çay, kırtasiye alımları ile ilgilenmemelidir.
Nihat Kurt / Nazlı Gıda Yön. Kur. Üyesi
***
Kardeşlik, dostluk, akrabalık ortaklığa engel değildir, ancak kardeşler kardeşliklerini işletmelerin dışında bırakarak kapılardan içeri girmeyi becerebildiklerinde bu mümkün olacaktır.
Fatih Coşkun / SÜVARİ Giyim Genel Müdürü
***
‘Küçük olsun benim olsun!’ anlayışı terk edilmedikçe aile şirketinin başarılı olması mümkün değildir.
Naci Akgün / Saygın Ambalaj Yön. Kur. Başk.
***
Ortaklık kültürü ve sürdürülebilir işletme için- birey olarak önce ‘kendimiz’den, kurum olarak da önce ‘çekirdek aile’den başlamalıyız.
Yavuz Özdemir / HÜR POMP Şirketler Grubu Yön. Kur. Başk.
***
Bence kurumsallaşma, Yeni ve havalı unvanlar yaratmak değildir, eski elemanları işten çıkarmak değildir, geçmişi yok sayıp, ‘Yeni tarih yazacağız.’ demek değildir, her şeye yeni kurallar koymak değildir.
Ömer Başbuğ / BAŞBUĞ Otomotiv İcra Kur. Başk.
***
Patronlar kendilerini genel müdür olarak tanımlarlar. Halbuki genel müdür patrona hesap veren ve emrindekilerini de çalıştırandır.
Nükret Balcı / Msn Yıldırım Group Yön. Kur. Başk.
***
Kurumsallaşma süreci başlangıçta zor gelebilir. Sabır, sürece destek vermek ve konulan kurallara en başta aile/ortakların uyması işi çok hızlandıracak ve başarılı bir sonuca götürecektir.
Ali Akgöz / HİPAŞ Plastik Yön. Kur. Başk.

 • AZ Kitap
 • 9786059879194
 • 208 Sayfa
 • Yılmaz Sönmez
 • 14 x 21 cm
 • 2.Hamur Kağıt
 • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 11.38 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 11.38 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...