Işıklı 6.Sınıf Adım Adım Işıklı Matematik Konu Anlatımlı

.
Işıklı 6.Sınıf Adım Adım Işıklı Matematik Konu Anlatımlı

Büyük resmi göster

Facebook'ta Paylaş
****

9786058847958
[Satış Dışı]
.
 
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Işıklı 6.Sınıf Adım Adım Işıklı Matematik Konu Anlatımlı

 

Matematik eğitim ve öğretiminin, ilköğretim hayatında ne kadar önemli bir yeri olduğu çok açık ve tartışılmaz bir gerçektir.

Böylesine önemli bir ders; plânlı, programlı ve ciddi çalışmalar sonucunda geniş deneyim ve araştırmalardan sonra ortaya konulan doyurucu bir eserle öğrencilerin hizmetine sunulduğu takdirde, neticesi son derece güzel olacaktır.

İşte bu kitap; değişik okullardaki çeşitli öğrenci gruplarıyla uzun yıllar yapılan sınıf içi ve dışı çalışmalardan sonra, bir çok ilköğretim matematik öğretmeninin deneyimli önerilerinden de yararlanılarak, adeta yaşanarak yazılmıştır. Sınıf içi konular düzenli bir şekilde kavratılır-ken, alt sınıflardaki ve alt konulardaki bilgiler birbiriyle kaynaştırılıp, üst sınıflara en iyi şekilde bir alt yapı kurularak sağlam bir temel kazandırılması sağlanmıştır.

Bu sınıfta; verilen bilgiler, matematik dersinin temel konularıdır. Bunlar aynı zamanda bundan sonraki sınıflarda da her zaman gerekli olacak önemli konulardır. Bu kitapta konuların daha geniş ve doyurucu bir şekilde verildiğini göreceksiniz.

Amaç; öğrenciye en iyi şekilde yararlı olmak, öğrencide matematik dersini eğlence hâline getirmek; onları sınıf içinde ve bütün sınavlarda amaçlanan başarıya yormadan, usandırmadan, severek ve isteyerek, adım adım ulaştırmaktır.

ADIM ADIM IŞIKLI MATEMATİK İLKÖĞRETİM- 6; en son matematik programı ve en son soru modelleri - anlatım teknikleri doğrultusunda bütün öğrencilerin matematik dersini zevkle çalışabilecekleri ve kolaylıkla başarabilecekleri tarzda, büyük bir özenle hazırlanmıştır.

Programın özüne sadık kalınarak, amaçları doğrultusunda, açıklayıcı örneklerle bu örneklerde pratik çözümler ve pratik bilgiler verilerek bilgileri pekiştirici problemler, alıştırırı lar, konu çalışmaları ve testler birbiriyle uyumlu bir şekilde düzenlenerek bir bütünlük sağlanmıştır.

Bu yardımcı ders ve test kitabının, ilköğretim sahasındaki büyük bir boşluğu doldurarak, matematik sınavlarında başarılı olmak isteyen her öğrenciye gerçek bir çalışma rehberi olacağına inanıyor, değerli meslektaşlarımın öneri ve eleştirilerini bekliyorum.

En derin saygılarımla...

 

Ürün Katetorisi

Işıklı Yayıncılık
Hazırlık Kitapları
İlköğretim Yardımcı Kitaplar

Ürün Özellikleri

9786054450046
560 sayfa
Bilal Işıklı
195 x 275 mm
İstanbul
Renkli Baskı
1.Hamur kâğıt
Karton Kapak

Ürün Ayrıntıları

SBS Kitapları
Konu Anlatımlı
Matematik
6.Sınıf İlköğretim

 

 

TOPTAN ALIMLAR İÇİN TALEBİNİZİ BURADAN İLETEBİLİRSİNİZ
Yazar: sss
Ekleme Tarihi: 15.10.2011, 11:53:53

****

çocuklar türkiyede ki en iyi konu anlatımlı kitaplardandır.zeka küpü, zambak ta çok iyidir.ama şunu unutmaın en iyi kitap diye birşey yoktur her kitabın artısı ve eksisi vardır.ama bence en başta alınabilecek bir kitaptır bu

Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve +4TL Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


 

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.


Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.


Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.


Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55


Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

 


Ucuzkitapal Kargo Bilgisi

150TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

FacebookTwitter

Yükleniyor...