Açıklamalı İslami Terimleri Sözlüğü Ciltli - İsmail Parlatır - Akçağ Yayınları

Açıklamalı İslami Terimleri Sözlüğü Ciltli - İsmail Parlatır - Akçağ Yayınları
%20
  • 9786053423447
  • 45.00 TL
  • 36.00 TL
  • 9.00 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Açıklamalı Islâmî Terimler Sözlüğü üç temel kaynak üzerine oturtuldu. Birincisi, Kur'ân-ı Kerîm, ikincisi bu temel kaynağı destekleyen ve açıklayan Hz. Peygamber’in hadisleri ve üçüncüsü de bu iki temel değeri açan, yorumlayan ve dinî hayata uyarlayan tefsir, fıkıh ve kelâm bilimine ilişkin kaynaklar.  Nitekim kullandığımız bu çerçevedeki kaynakları da Bibliyografya bölümünde vermeyi uygun bulduk. Bu üç kaynağın, Islâm dünyasında ve literatüründe pek çok örneği ve yayını söz konusudur.
Bir büyük sabır işi, kılı kırk yararcasına özenle ve dikkatlice yapılması kaçınılmaz olan bir iş sözlük çalışmaları. Açıklamalı Islâmî Terimler Sözlüğü işte bu anlayışın bir ürünü olarak yayın hayatına çıkıyor. Kendi türünde de bir ilklik özelliği taşıyor. Bu ilklik, hem sözlük bilimi ilkeleri çerçevesinde oluşmasından, hem bilimsel kaynaklara dayalı bir çalışma olmasından, hem de yaklaşık 7 000 madde başı terimi içermesi ile söz varlığının zenginliği bakımındandır.

  • 9786053423447
  • 794 Sayfa
  • İsmail Parlatır
  • 16.50 x 24.00 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak
1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 36.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 36.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...