Halil Cibran
Kavgam

Esen YGS-LYS Geometri Soru Bankası

Esen YGS-LYS Geometri Soru Bankası
  • 9789944777650
  • Stokta Yok
Miktar 2+üzeri 5+üzeri 10+üzeri
Fiyat 28.18 TL 27.60 TL 27.02 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Öğretmenlik yaşantımız boyunca öğrencimizin işini Kolaylaştırmaya, ona matematik sevgisini kazandırmaya daha da önemlisi “Ben yapabiliyorum, çözebiliyorum.” duygusunu uyandırmaya çalıştık.

Bu sebeple yıllardır yararlandığınız, gönderdiğiniz binlerce mesajla “Bana matematiği sevdiren, soru çözdüren kitaplar!” dediğiniz 9, 10, 11. ve 12. sınıf yardımcı kitaplarımızda uyguladığımız “REHBER SORU” sistemini YGS ve LYS hazırlık kitaplarına taşıdık.

Siz de biliyorsunuz ki “ne bulunursa içine atılmış çorba”ya benzeyen, hiçbir sistemi olmayan sadece bir biçimde öylesine bir araya getirilmiş sorulardan oluşan konu kitaplarıyla ve soru bankalarıyla YGS ve özellikle LYS gibi uzmanlık isteyen bir sınav asla kazanılamaz!

Kitabımızın “herhangi bir kitap”tan farklı olması, sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermesi için;

✓ 9. sınıftan 12. sınıfa kadar edineceğiniz her kazanımı, yani sınavda ölçülecek her bilgiyi rehber sorular aracılığıyla önünüze koyduk; yani neler öğrenmeniz gerektiğini kafanızda netleştirdik.

✓ Her bölümde ÖSYM’nin bugüne kadar kullandığı veya kullanma olasılığı olan soru kökleriyle rehber sorular oluşturduk; yani her soru tipini size tanıdık kıldık.

✓ Rehber testlerle o bölüme ait, bir anlamda bu rehber sorularla edineceğiniz her bilginin kapsamı alanına giren daha farklı bilgileri de soruya dönüştürdük, örnek rehber sorudan sonra bu soruların benzerleriyle de sizi karşılaştırdık; yani önceden çözdüğünüz bu soruların yenilerini çözüp çözemediğinizi anlamanızı istedik.

✓ Konu testleriyle rehber sorular aracılığıyla edindiğiniz bilginin oturup oturmadığını görmenizi hedefledik..

✓ Özetle sınava girdiğinizde hiçbir soruya yabancılık hissetmemenizi amaçladık.

Sevgili öğrenciler, ilk kez gittiğiniz, hiç tanımadığınız bir yeri orayı bilen bir rehberle veya biriyle gezmenin insanı nasıl rahatlattığını, insanın tedirginliğini nasıl yok ettiğini lütfen hatırlayın!

  • 9789944777650
  • 620 sayfa
  • Nevzat Asma - Halit Bıyık
  • 19.5 x 27.5 cm
  • 1. Hamur Kağıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...