Kalkedon Yayıncılık / Medyanın Sorunu 21. Yüzyılda İletişim Politikaları / Robert McChesney

Kalkedon Yayıncılık / Medyanın Sorunu 21. Yüzyılda İletişim Politikaları / Robert McChesney
%20
 • 9789750073755
 • 30.00 TL
 • 24.00 TL
 • 6.00 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Sadece aydınlatılmakla yetinmeyen, gerçekte var olan yapısal hareketliliği de gözler önüne seren usta bir çalışma.

Noam ChomskyMedyayı kontrol etmek için süregiden kavgayı anlama çabasındaki herkes için mutlaka okunması gereken bir kaynak.

John Conyers Jr., Miami Eyaleti Demorat Parti Temsilcililer Meclisi ÜyesiBüyümekte olan medyanın demokratikleştirilmesi hareketi için aydınlatıcı ve kurgusal bir manifesto.

Katrina Vanden Heuvet, The Nation Dergisi EditörüTitizlikle araştırılmış ve muhteşem biçimde kaleme alınmış bir eser.

Lawrence Lessig, Thew Future of İdeas kitabının , Stanford Hukuk Fakültesi Öğretim ÜyesiRobert McChesney, ABD'deki medyanın vicdanıdır. Bu kitap, onun bu ulus için ne kadar derin bir öneme sahip olduğunun bir başka kanıtı.

Charles Lewis, Center for Public IntegrityChomsky dil bilimi için ne ise, Elvis Rock and Roll için ne ise McChesney de medya analizi alanında odur. O kraldır.

Demokrasi için medyanın taşıdığı önemi daha iyi anlamamız açısından hiç kimse Robert McChesney'in yaptığından daha fazlasını yapamamıştır.

Pat Mitchel, PBS Başkanı

(Arka KaPak)
 • 9789750073755
 • 398
 • Robert McChesney
 • 14.0x21.0
 • Temmuz 2006
 • 2. Hamur
 • Ciltsiz
1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 24.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 24.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...