Küçük Prens
Türk Klasikleri

Körfez YGS-LYS Biyoloji Soru Bankası Çözüm DVDli

Körfez YGS-LYS Biyoloji Soru Bankası Çözüm DVDli
  • 9786051391120
  • Stokta Yok
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 13.58 TL 13.30 TL 12.88 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Bu kitap MEB’in Biyoloji müfredatında yapılan değişikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Kitap hem YGS hem de LYS’ye hazırlanan adaylara yararlı olacaktır.

Kitap 13 ayrı bölümden oluşmuştur. Her bölümün girişinde hangi konuları içerdiği belirtilmiştir. Kitapta toplam 1511 özgün soru bulunmaktadır.

Soru bankamızı bölüm bölüm çözmenizi öneririz. Ayrıca bir bölümü çözmeden önce ilgili konuları tekrar etmenizi kendinizi hazır hissettiğinizde çözmenizi tavsiye ederiz. Bölümlerdeki soruları çözdükten sonra değerlendirme yapmanız, boş ve yanlış sorularınızı irdelemeniz sizin için önemli kazanç olacaktır. Konuları çalışmak için referans olarak da KÖRFEZ YAYINLARI YGS ve LYS Biyoloji Konu Anlatım kitaplarını tavsiye ederiz.

Amacımız; bütün konularla ilgili bilgi ve yorum gerektiren sorularla bilgi eksiğinizi tamamlamanız; her soruyu yapabilecek yorum ve pratiğe ulaşıp karşınıza çıkacak olan tüm soruları kolaylıkla yapabilmenize yardımcı olmaktır.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...