5TL Yeşil Elma Yayıncılık / Cinsel Teknik Performans ve Karşılıklı Uyum / Turan Erdem,Nur Akın

5TL Yeşil Elma Yayıncılık / Cinsel Teknik Performans ve Karşılıklı Uyum / Turan Erdem,Nur Akın
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Cinsellik, insan yaşamının en önemli evrelerini oluşturmaktadır. İnsanlık tarihi boyunca, üzerinde belki de en çok konuşulan konu, cinselliktir. Böyle olmakla birlikte insan varlığının en karmaşık evrelerini de oluşturduğu bir gerçektir. Özel oluşu, gizliliği, toplumsal değer yargıları, tabular, din bu karmaşıklığı oluşturur.Kadın ve erkeğin karşılıklı bedensel arzu ve şehvet hissetirmeleridir, cinsellik. Bu, sadece cinsel organlara bağlı bir eylem ve doyum değildir.Cinsellik, üremenin gerçekleşmesi ve psikolojik, bedensel gelişimin sağlanmasıdır.İnsanın bir toprak parçasının etrafını çevirip, 'benim' dediği andan itibaren cinsellikte tabu halini almıştır. Bu durum bütün toplumlarda şüphesiz aynı düzeyde olmamıştır.İnsanlık tarihi boyunca, Anaerkil toplum düzeni hariç, bu süreç değişik dönemlerde tabu hali veya tabu sayılmama gibi durumlar yaşamıştır.'Benim' olgusunun ortaya çıkması, sahiplenme, cinselliği kullanarak egemenliğini sürdürme çabası, tarih boyunca devam etmiştir.Cinsellik, insan yaşamının temel bileşenidir. Çocuklarda doğal cinselliğin, özellikle de cinsel organ etkinliğinin yasaklanması, çocukları otoriteler karşısında sıkılgan, utangaç, uysal ve çekingen yapmaktadır. Başkaldırma, yenilik arama, araştırma, sorgulama eğilimlerini köreltmektedir. Çocuğun organlarını merak edip öğrenmek ve oynamak istemesi, gelişme ve merak ile uyumluluk gösterir. Çocuğun bu gibi istemlerine, merakına yasak getirmek, onun eleştiri duygularını, araştırma, yaratma, öğrenme ve zihinsel yeteneklerini köreltir.İnsanların cinsel ilişki kurması, beyinsel, bedensel dürtüler, cinsel gelişim ve birleşme ruhsal ve bedensel doyumu sağlar.

(Kitabın İçinden)En güzel kadın, içindeki çocuğun gözüyle, yürekten, yalın, çıplak, katıksız saf bir aşkla bakan kadındır.Ve sıcacık bakışıyla bir erkeğin yüreğini titreten kadındır

Kadın ve erkeğin karşılıklı bedensel arzu ve şehvet hissetmeleridir, cinsellik. Bu, sadece cinsel organlara bağlı bir eylem ve doyum değildir.Cinsellik, üremenin gerçekleşmesi ve psikolojik, bedensel gelişimin sağlanmasıdır.Cinsellik, insan yaşamının temel bileşenidir. Çocuklarda doğal cinselliğin, özellikle de cinsel organ etkinliğinin yasaklanması, çocukları otoriteler karşısında sıkılgan, utangaç, uysal ve çekingen yapmaktadır. Başkaldırma, yenilik arama, araştırma, sorgulama eğilimlerini köreltmektedir. Çocuğun organlarını merak edip öğrenmek ve oynamak istemesi, gelişme ve merak ile uyumluluk gösterir. Çocuğun bu gibi istemlerine, merakına yasak getirmek, onun eleştiri duygularını, araştırma, yaratma, öğrenme ve zihinsel yeteneklerini köreltir.İnsanların cinsel ilişki kurması, beyinsel, bedensel dürtüler, cinsel gelişim ve birleşme ruhsal ve bedensel doyumu sağlar.

(Tanıtım Yazısından)
  • 9789758848065
  • 288
  • Turan Erdem
  • 14.0x20.0
  • Nisan 2007
  • 1. Hamur
  • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...