5TL Operasyon Mit CIA Mossad KGB - Ergun Hiçyılmaz - Bilge Karınca Yayınları

5TL Operasyon Mit CIA Mossad KGB - Ergun Hiçyılmaz - Bilge Karınca Yayınları
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Kim Kimdir Gizli Servislerde İlk Defa Açıklanan 2 Bin İsim...Gazeteci, araştırmacı yazar Ergun Hiçyılmaz'ın uzun yıllarını alan kitap. İlk defa açıklanan belgeler ışığında istihbarat tarihin en kapsamlı çalışması!...Başlangıçtan bugüne kadar süre gelen Dünya Casusluk Tarihi (casusluk kuruluşları, casuslar. eylemler, infazlar, komplolar) ile ilgili "A'dan Z'ye" çok kapsamlı bir çalışma olan elinizdeki kitap teferruattan uzak, ciddi ve yorucu bir çalışmanın ürünüdür.Kitapta; • İstihbarat nedir, istihbaratçı kimdir? İstihbaratın temeli nedir?


 • Eski Türklerde, Bizanslılarda, Çinlilerde, vb. casusluk faaliyetleri ve operasyonlar nasıl yürütülürdü?


 • Dünyanın en büyük casusları, işbirlikçiler, kuryeler, beşinci kol faaliyetleri?...


 • Milli Mücadelede ve sonrasında bizde kurulan haber alma teşkilâtları, Gizli teşkilâtların kuruluş amacı ve bu teşkilâtlarda görev alanların çalışma teknikleri.


 • Karakol Cemiyeti - MAH - MİT- NKVD - GPU - KGB - FBI - CIA - MOSSAD ve birçok haberalma teşkilâtı ile bu teşkilâtlarda faal görev almış binlerce istihbaratçının "Casus - kurye vb." ilk defa liste halinde verilen adları ve yine merak konusu olan birçok derin konunun açıklaması yer alıyor.


 • Gazeteci, araştırmacı yazar Ergun Hiçyılmaz'ın bu önemli çalışmasının bir çok araştırmaya kaynak olacağını ümit ediyoruz.


 • Operasyon Mit CIA Mossad KGB
  Bilge Karınca Yayınları
  Ergun Hiçyılmaz
  9789944183871
  Yok 2009
  640 Sayfa
  1. Hamur
  14.0x20.0 cm
  Ciltsiz


  İçerik bulunamadı
   


  Yorum Yap

  *
  *
  *

  Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

  .  Tekrarçiz

  Doğrula: 

    
  *
    
    
  *

  Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

  .  Tekrarçiz

  Doğrula: 

  1. Havale / EFT ile Ödeme
  Havale / EFT ile 0.00 TL

  Banka Hesap Numaraları


  2. Posta Çeki ile Ödeme
  Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

  3. Kapıda Ödemeli
  Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

  4. Kredi Kartı ile Ödeme
  

  Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

  Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

  Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

  Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

  Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

  Yükleniyor...